(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Електроустановлювальні вироби

Фурнітура для електричного обладнання купити

Одна з невід'ємних складових гарного, якісного ремонту – це якісна фурнітура для електричного обладнання. Сьогодні вже ніхто не сумнівається, що купівля фурнітури для електроустаткування – це запорука не тільки гарного дизайну, але й функціональності, безпеки Вашої оселі. Сьогодні вже нікого не здивуєш сучасними «розумними» розетками, захищеними від зовнішніх несанкціонованих проникнень, або, наприклад, виштовхують вилку після натискання кнопки.

Купити фурнітуру для електричного обладнання Ви можете у широкому асортименті в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай». На нашому сайті є детальний каталог, в якому можна ознайомитись з фірмами-виробниками фурнітури для електричного обладнання, відфільтрувати товари за ціною чи характеристиками від виробника.

У поняття фурнітури для електричного обладнання входять такі види пристроїв та приладів:

  • Розетки – для підключення як до силової електромережі, так і до інших (телефонної, комп'ютерної тощо). Можна придбати як вбудовані, і накладні;
  • Підрозетники (для встановлення як у бетон або цеглу, так і в гіпсокартон) та адаптери;
  • Вимикачі – на вигляд: роторні, шнурові, кнопкові, клавішні, сенсорні; за функціоналом: ключ (звичайний побутовий вимикач), імпульсний або кнопка; перехресний, прохідний чи суміщений;
  • Рамки – найчастіше зустрічаються дво- чи трипостові;
  • Електричні модулі – багатофункціональні, найчастіше застосовуються для опалення та нагрівання води;
  • Запобіжники – автоматичні, електронні, що самовідновлюються;
  • Трансформатор струму - вимірювальні, захисні, проміжні; як для зовнішньої, так і внутрішньої установки або накладні;
  • Засоби для заземлення – шини, затискачі, різноманітні антистатичні аксесуари;
  • Електричні щитки та шафи – навісні та вбудовувані. Другий варіант популярніший, оскільки простий у монтажі і вписується майже в будь-який дизайн.

 

Перш ніж купувати електрофурнітуру, зверніть увагу на два важливі параметри: її функціональність та матеріали, з якого виготовлений той чи інший елемент. Ці показники впливають як у встановлення ціни, і на якість. Варто пам'ятати, що наша компанія офіційно співпрацює з фірмами-виробниками фурнітури для електричного обладнання, тому Ви маєте можливість купити у нас високоякісну та надійну фурнітуру.

Вибір фурнітури для електричного обладнання може визначатися не лише набором функціональних властивостей, але й естетичним фактором – узгодженням з дизайном інтер'єру та смаковими уподобаннями споживача. Тому купівля фурнітури для електроустаткування – питання не лише безпеки та функціоналу, а й іміджевої цінності пристроїв та приладів даного класу. Однак необхідно враховувати, що електричне обладнання важливе насамперед своєю функціональністю, тому при встановленні фурнітури краще проконсультуватися з фахівцями.

Обговорити тонкощі та нюанси конструкції та монтування фурнітури для електроустаткування Ви можете у зручний час за допомогою зворотного зв'язку на сайті компанії, або звернувшись до нашого фахівця-консультанта за телефоном. Незалежно від обраного Вами способу зв'язку Ви отримаєте детальну консультацію з питань, що Вас цікавлять.

Вкрай важливо пам'ятати, що встановлення електричного обладнання та фурнітури для нього має проводитися кваліфікованим фахівцем, при цьому повинні дотримуватись усіх норм безпеки.

Однією з переваг співпраці з нашою компанією є можливість організувати доставку як по Одесі, так і містам України, таким як Харків, Дніпропетровськ, Львів, Київ. Ви маєте можливість приїхати особисто та забрати куплену фурнітуру для електроустаткування зі складу в Одесі. При цьому ми надаємо вибір способу оплати: особисто в руки, післяплатою або безготівковою оплатою. Ви можете зробити оптове замовлення та купити фурнітуру для електроустаткування за ще більш доступною ціною. Ви також можете купити у нашому інтернет-магазині розетки или вимикачі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.