(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Fluke

Fluke

Fluke Corporation займає лідируючі позиції у сфері виготовлення, реалізації та обслуговування електронних вимірювальних приладів та програмних продуктів. Фірма займається створенням унікального обладнання та технологій, які здатні тестувати та діагностувати несправності у різних сферах діяльності. Продукція Fluke особливо затребувана підприємствами та установами, яким необхідно убезпечити виробничий процес.  

Історія бренду

Виробнича компанія John Fluke Manufacturing Comp. Inc. заснована Джоном Флюком у 1948 році, на той час її офіс розташовувався в американському місті Спрінгдейл. Дж.Флюк очолював підприємство до середини 1980 років, потім на посаду президента було призначено його сина. З приходом останнього розпочався активний розвиток та розширення підприємства. 

У 1993 р. Fluke купує один з підрозділів Philips Electronics в Нідерландах. Сьогодні тут розташований регіональний офіс, який відповідає за Європейські, Азіатські та Близькосхідні ринки збуту. Виробничі лінії та склади Fluke розміщуються також в Англії, Америці, Азії.

Представництва та сервіс-центри корпорації присутні практично на всіх континентах світу. 2 400 співробітників працюють в авторизованих дилерських відділах і регіональних управліннях Fluke.

Незважаючи на те, що фірма входить до структури Fortive Corp., вона є повноцінним міжнародним гігантом, штаб-квартира якого знаходиться в американському місті Еверетт. У свою чергу, до її складу входять 8 профільних компаній, які постачають продукцію на окремі сегменти ринку.

Для чого купують обладнання та прилади Fluke

Номенклатура продукції Флюк досить широка, компанія здійснює виробництво:

 • мультиметрів, вимірювальної апаратури (у тому числі ScopeMeter), супутніх товарів. Доступна за ціною апаратура Fluke використовується техніками, інженерами та іншими фахівцями. За допомогою неї оперативно діагностуються та визначаються проблеми найскладніших електросистем; 
 • вимірювального обладнання електричних параметрів (електротестери, мультиметри, струмовимірювальні кліщі та багато іншого). Продукція Флюк, представлена ​​в каталогах інтернет-магазинів, діагностує різні електросистеми, у тому числі силові та холодильні. Її споживачі - електрики, холодильники, інженери та техніки, що займаються обігрівальними, вентиляційними та іншими системами. Обладнання Флюк аналізує, діагностує, усуває несправності та забезпечує оптимальну продуктивність системи;
 • прилади для визначення параметрів повітря. Оскільки третина офісів та виробничих приміщень має нездоровий мікроклімат, таке обладнання дозволяє підвищити продуктивність роботи. Ця проблема актуальна, оскільки погані умови праці, у тому числі неякісне повітря - причина безлічі судових позовів у США та Європі;
 • калібрувальне обладнання. Fluke – світовий лідер у сфері виробництва такої продукції. Устаткування Fluke, надане в каталогах інтернет-магазинів, відповідає міжнародним стандартам якості. Споживачі цієї продукції - державні установи, приватні та громадські підприємства, які використовують у роботі надточні прилади;  
 • обладнання, що застосовується в біомедицини. Підрозділ Fluke Biomedical – світовий лідер у цій галузі. Його основний напрямок – виробництво тестерів, аналізаторів, імітаторів, інтегрованих та автоматизованих систем контролю. Крім цього, у лінійці доступних за ціною товарів Fluke Biomedical знаходяться діагностичні прилади візуалізації, обладнання контролю за забезпеченням радіаційної норми, прилади, що забезпечують якість медичного обладнання. Продукцію Fluke купують і використовують багато компаній-виробників, біо-медиків, дозиметристів, ремонтників, медперсонал.

Продукція Fluke: каталог товарів

Устаткування компанії представлене такими групами:

 • прилади&аналізатори та реєстратори електроенергії;
 • бездротові системи вимірювання;
 • тестери вібрації та центрування;  
 • обладнання для вимірювання опору ізоляційного шару;
 • ІЧ-прилади (огляд електрообладнання з використанням інфрачервоної оптики);
 • калібрувальне обладнання;
 • прібори перевірки заземлення опору (зокрема у системах ОВКВ);
 • різні моделі лазерних вимірювачів та багато іншого.

Все обладнання та прилади компактні, надійні, безпечні, високоякісні та прості в роботі.  

Компанія виробляє продукцію, необхідну споживачеві. Аналіз ринку збуту відбувається так: фахівці Fluke відвідують виробництво та аналізують робочі процеси. Визначають, яке обладнання необхідне та які проблеми воно має вирішити. Далі створюється прототип приладу, він проходить численні перевірки та тестування. Проводяться навантажувальні випробування, експерименти, перевіряється точність та достовірність показників. Клієнти грають не останню роль створенні устаткування: на завершальному етапі прототип передається їм. Практичне застосування нового приладу дає відповідь на багато питань: чи зручно працювати з обладнанням, у тому числі в рукавичках? Чи дані на дисплеї читаються, якщо працювати в захисному спорядженні і так далі. Завдяки такому процесу створюється надійне та безпечне обладнання.

Вимірювальні прилади fluke купити можна в інтернет-магазині IVVA Supply

Як ми відзначили, обладнання Флюк знаходиться в арсеналі фахівців, які підвищують особисту репутацію, можливості і знання за рахунок високотехнологічних приладів. Але при їх виборі пам'ятайте, що гарантія якості поширюється на продукцію Fluke, придбану зі складу чи на сайті офіційного представника. Таким представником компанія IVVA Supply. Ціни на продукцію Флюк в інтернет-магазині низькі, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробником. Наша компанія спеціалізується на реалізації промислового та побутового обладнання, тому в каталозі міститься лише оригінальна продукція. Ми пропонуємо купити сертифіковані мультиметри Флюк, мегомметри, струмові кліщі за цінами від виробника та прямо зараз. Вибрати обладнання Fluke на сайті офіційного представника, купити зі складу, оптом та в роздріб просто: заповніть форму замовлення або передзвоніть. Якщо залишилися питання чи не знаєте, прилад з якими характеристиками потрібний, наші менеджери проконсультують та допоможуть обрати потрібне обладнання. Отримайте продукцію Fluke зі складу у Львові або оформіть кур'єрську доставку. Ми привеземо ваш товар до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.