(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Фільтри

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Здоров'я безпосередньо залежить від того, наскільки якісна питна вода. Сьогодні не залишилося людей, які вважали б водопровідну воду чистою. У ній знаходиться не найкраща половина хімічної таблиці Менделєєва. Навіть колодязна вода, і та містить різні домішки та мікроорганізми. На щастя, проблема легко вирішувана: достатньо купити та встановити фільтр для води.

Двоступінчаста фільтрація води

Якісне видалення домішок та бактерій відбувається двома етапами:

  • перший – механічна груба фільтрація;
  • другий– тонке очищення за допомогою фільтра, здатного утримувати частинки розміром до 5 мкм.
Фільтри грубої очистки купують з метою первинного видалення нерозчинних частинок (глина, іржа, пісок і так далі). Незалежно від ціни та виробника, робота фільтрів для води однакова: нерозчинні частинки затримуються, чиста вода вирушає далі водопроводом.

Робота апаратів тонкої фільтрації спрямована на видалення бактерій, металів, різних хімсполук і дрібних домішок, що залишилися після первинного очищення. Встановивши два фільтри, ви отримуєте двоступінчасте очищення, яке в результаті дає чисту воду.

Пристрої грубої фільтрації

Сітчастий фільтр. Його конструкційний елемент - пориста сітка (розміри осередків варіюються від 50 до 500 мкм). У свою чергу такі пристрої бувають:

  • непромивні;
  • самопромивні.

Перші вимагають періодичного чищення, для цього необхідно перекрити подачу води. Самопромивні очищаються автоматично. Перед тим як купити фільтр грубої очистки, слід вивчити технічні особливості, оскільки деякі моделі вимагатимуть встановлення додаткових контрольних пристроїв. 

Картриджний фільтр. Основний його елемент – картридж (патрон). Фільтр може утримувати елементи розміром до 0,5 мкм. Картриджі виробляють із різних матеріалів. Наприклад, патрон зі спецволокна затримає хлорні сполуки, а патрон &панчошного» виду – волокновмісні елементи. 

Високошвидкісний напірний фільтр для води. Ціна цих пристроїв вища, проте вони універсальні: прибирають суспензії різноманітної фактури. Є колбою, заповненою фільтруючим елементом. Слід пам'ятати, що пристрій досить габаритний і працює виключно в кімнаті, що опалюється.

Пристрої тонкої фільтрації

Сорбційний фільтр. Утримує неприємний запах та металеві з'єднання. Активний елемент пристрою – сорбент. Цей фільтр невеликих розмірів, простий у монтажі та його конструкція дозволяє легко змінювати патрон. Однак він має невисоку продуктивність і часто потребує зміни сорбенту.

Зворотно-осмотичний фільтр. Це комплекс резервуарів, які об'єднані між собою. Активним компонентом такого фільтра є чутлива мембрана, яка виходить із ладу під впливом хлорних сполук. Тому перед апаратом необхідно встановити систему очистки. Фільтр для води даного виду слід купити тим, хто потребує високого рівня очищення.

Іоннообмінні фільтри. Такий пристрій пом'якшує воду та видаляє органіку. Очищаючий елемент пристрою – іоннообмінна смола. Для нормального функціонування апарата знадобиться бак, що регенерує. 

Перед тим як придбати пристрій тонкої фільтрації або фільтр грубого очищення купити, враховують характеристики самого пристрою:

  • габарити пристрою;
  • вид фільтрувального блоку або матеріалу;
  • вид матеріалу корпусу;
  • продуктивність;
  • граничний час експлуатації.

Купити фільтри для води можна в компанії IVVA Supply

Ми спеціалізуємося на продажі промислового та побутового обладнання, у тому числі сертифікованих фільтрів для води різних видів. У нашому каталозі ви знайдете лише якісний товар від відомих виробників. Ви можете купити в нашому інтернет-магазині мембранні баки або мембранні баки для систем водопостачання. Ми реалізуємо фільтри для води за прийнятними цінами, зі складу, з доставкою, оптом, в роздріб, та з офіційною гарантією. Замовити просто: зателефонуйте або напишіть нам для уточнення всіх деталей. Де б ви не знаходилися: в Одесі, Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську або в іншому місті України ми швидко доставимо товар за вказаною адресою.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.