(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


 • Ціна (грн)
 • Тип  Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Епоксидні склади

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 35 моделей

Епоксидна смола або епоксидний клей – одні з найпоширеніших складів для гідроізоляції, склеювання та підвищення міцності пористих матеріалів. Співвідношення вартості та унікальні властивості цього матеріалу дозволяють з успіхом застосовувати його для вирішення найрізноманітніших інженерних та технічних завдань:

 • Просочують та ізолюючі властивості епоксидної смоли використовують для монтажу та виготовлення елементів в радіоелектроніці та електротехніці,
 • Гідроізолюючі якості знайшли своє застосування в кораблебудуванні, в автомобільній промисловості та в будівництві,
 • Стійкість епоксидних складів до хімічних впливів лягла в основу створення лакофарбової продукції та оздоблювальних матеріалів для зовнішніх робіт,
 • Здатність приймати будь-яку задану форму без втрати базових характеристик виробника та нетрудомістка подальша обробка зумовили використання епоксидної смоли для виготовлення предметів дизайну, будівельних матеріалів
 • Незначна усадка, стійкість до зносу та різних хіміко-фізичних впливів визначає активне використання цього діелектрика в таких точних виробництвах, як радіотехніка, авіаційна промисловість, автомобілебудування.

Сайт компанії «Івва саплай» пропонує епоксидні суміші купити:

 • Ми допомагаємо епоксидний клей купити виробництва офіційно представлених в Україні виробників,
 • Каталог компанії дозволяє швидко знайти варіант епоксидних матеріалів, що вас цікавить,
 • Компанія реалізує адаптовані до конкретних умов склади.

Епоксидна смола та епоксидний клей – це вироблені на загальній основі синтетичні сполуки. Епоксидна смола є складовим компонентом і застосовується із затверджувачами. Епоксидний клей – склад із затверджувачем, який дозволяють якісно склеїти між собою непористі матеріали або різностуктурні поверхні.

            Епоксидна смола ціна її залежить від виробника та подальшого застосування. Затверджувачі дозволяють досягти отримання з'єднань з різними якостями, починаючи від щільності початкового стану і закінчуючи застиганням при низькій температурі. Епоксидна смола відмінно підходить для утворення захисних шарів для зовнішнього оздоблення, а її безпека для здоров'я людини дозволяє застосовувати її і для внутрішніх робіт.

            Епоксидна смола, купити її на сайті «Івва Саплай»:

 • При покупці оптом формується ціна нижча за роздрібну,
 • Відвантаження відбувається зі складу, що зменшує транспортні витрати,
 • Ми пропонуємо придбати епоксидну смолу з доставкою в Одесу або ваше місто в Україні.

Епоксидні клеї вже давно використовуються як у точних виробництвах або будівництві, так і в побуті. Якісне з'єднання таких складних для склеювання матеріалів як метали, щільні породи дерева, кераміка або пластик і створення гідроізоляційного шва без зміни властивостей матеріалів, що склеюються, визначило використання таких клеїв як універсальних. Матеріал простий у використанні та широко функціональний. У нас ви також можете придбати мастила і склади для герметизації. Базовий епоксидний клей, ціна його визначається складом компонентів, що полемізують, і обсягом фасування. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити епоксидний клей з доставкою до Одеси, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.