(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Ensto

Ensto — найбільший фінський виробник і розробник електричних систем та елементів, затребуваних у сфері електроенергетики, промисловості, суднобудуванні, житлово-комунальному господарстві та в багатьох інших областях. Високовольтне обладнання та арматура для кабельної електротраси, обладнання для вентиляційних та контрольних систем, компоненти для зарядних електромобільних станцій – ось неповний перелік доступних за ціною товарів Енсто. Купити обладнання компанії можна зі складу, через каталоги інтернет-магазинів та сайти офіційних представників.
Ensto, розробляючи та впроваджуючи екологічно чисті технології у власній продукції, прагне тривалого та осмисленого витрачання природного потенціалу.

Компанія була заснована в 1958 році в м. Порвоо сином бізнесмена Енсіо Міеттіненом. Основним видом діяльності було виробництво та реалізація електричних компонентів Ensto зі складу. Маючи невичерпну потяг до знань і прагнення створити фірму, яка стала б лідером у своїй галузі, Енсіо деякий час вивчав інноваційні розробки в галузі електрифікації. І дійшов висновку, що успіх складається з трьох складових: По-перше, вигідніше запропонувати клієнту цілу електросистему, ніж випускати її окремі компоненти. По-друге, необхідно генерувати нові ідеї, які б не змогли запропонувати інші компанії. По-третє, розвивати та розробляти власну, прийнятну за ціною, продукцію під брендом Ensto.     

У 1980 роки компанія, яка вже отримала визнання в скандинавських країнах, виходить на світовий ринок, купуючи інші фірми і розширюючи власні бізнес-напрями. Крім цього, Ensto укладає вигідний контракт про співпрацю з німецькою компанією Busch-Jaeger Elektro GmbH.  

У 1983 році закінчено будівництво новітнього виробництва в м.Порвоо. Тоді ж було змінено логотип Ensto, компанія стає учасником тематичних виставок (її продукція представлена ​​на виставці Electrex 88, що проходила у Бірмінгемі). Наприкінці 1980 року розробки фірми в галузі електрифікації широко застосовуються в Іраку, Перу, Малайзійському півострові.

Ensto розширює лінійку продукції: у її каталозі з'являються доступні за ціною електроопалювальні системи, освітлювальне обладнання, що застосовується в аеропортах, промислові керамічні електрокомпоненти. Розробляється та запускається виробництво збірної системи оперативного електричного монтажу EnstoNet.

Економічна криза в Енсто: купівля нових компаній, розширення власного виробництва

У часи економічної кризи багатьох компаній заморозили проекти. Однак Енсто вдалося не просто пережити важкі часи, а й розвивати промислову діяльність, вийшовши на новий рівень виробництва. У 1990 року фірма починає економити та водночас викуповувати інші підприємства. Така тактика виявилася успішною. Розширення бізнесу дозволило запустити додаткові напрямки, які допомогли вижити за фінансової нестабільності. 

У середині 1990 років фірма розміщує виробничі потужності на території Росії та Прибалтики, у Польщі та Угорщині. Крім цього, Ensto купує англійську компанію, яка займалася енергорозподілом. У квітні 1998 року відкриває завод у рамках спільного виробництва Ensto Busch-Jaeger.

Одночасно Енсто розробляє продукцію, що застосовується в природоохоронній сфері. У її каталозі з'явився керамічний фільтр, провідна маркувальна втулка, захисний пристрій для птахів. На початку 2000 років фінансові активи компанії були передані створеній для цього промисловій групі EM Group. 

З 2010 року пріоритетним напрямком Ensto є збереження енергоресурсів. Компанія купує велике фінське підприємство, яке раніше виробляло вентиляційні та освітлювальні системи та займалося автоматизацією електромереж. Крім цього, відкриває промислове підприємство та склади в Індії.  

Торгова марка Енсто: каталог товарів

В даний час корпорацією володіє четверте покоління сім'ї Міеттінена. Ensto - популярна і популярна торгова марка. Причина в тому, що керівництво компанії вважає найціннішим своїм капіталом. довіра із боку покупців. Таке ставлення до бізнесу вдалося зберегти з моменту створення фірми і до теперішнього часу.

Продукція Ensto виробляється в Естонії, Фінляндії, Індії, Італії, Росії та Іспанії. Тут розташовані промислові потужності та складти компанії. Кількість працівників перевищує 1600 осіб, а обороти товарів становлять 263 млн. євро.  

Сьогодні Енсто виробляє таку продукцію, купити яку можна в інтернет-магазині:

  • комплектуючі для повітряних та кабельних ліній електропередач;
  • пристрої для нормалізації напруги (Ensto Voltage Booste);
  • монтажні інструменти;
  • корпуси, шафи, супутні аксесуари;
  • вибухозахисне обладнання;
  • електрообладнання (запобіжники, вимикачі, клеми, розетки, розеткові стійки тощо);
  • світильники для житлових, нежитлових, промислових приміщень, зовнішні прилади освітлення;
  • елементи для систем опалення (у тому числі антилід);
  • зарядні пристрої для електромобілів та багато іншого.

Товари Ensto купити за доступними цінами можна прямо зараз

Продукція Енсто реалізується зі складу, через інтернет-магазини та сайти офіційних представництв. Компанія IVVA Supply є офіційним представником компанії Ensto в Україні. На сайті інтернет-магазину ви знайдете каталог, в якому представлено наступне електрообладнання торгової марки Енсто:

У нашому інтернет-магазині купити товари Ensto можна як оптом, так і в роздріб. На всю продукцію оформляється гарантія від виробника. Якщо ви вагаєтесь з вибором, менеджери компанії дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати потрібний товар за прийнятною ціною. Обладнання Ensto замовити у нашому інтернет-магазині просто: оформіть заявку на сайті офіційного представника або передзвоніть. Після оплати товару можна отримати продукцію Енсто зі складу в Одесі та оформити кур'єрську доставку. Ми привеземо замовлення за вказаною вами адресою до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська чи іншого міста

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.