(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Enext

Міжнародна електротехнічна група E.NEXT International Group – провідний виробник та постачальник електротехнічних виробів та обладнання в країни Східної Європи та ближнього зарубіжжя. Група об'єднує найбільших виробників Польщі, Молдови, Румунії, України та Болгарії. Обладнання та інструменти E.NEXT реалізуються зі складу через інтернет-магазини та сайти офіційних представників практично на всіх континентах.

ЕНЕКСТ має власні склади та виробничі потужності. Окрім цього, випуском обладнання займаються інші відомі виробники, чиї лінії відповідають технологічним вимогам. Це дозволяє максимально збільшити діапазон товарів у каталозі E.NEXT та задовольнити попит більшої кількості покупців.

Цікавий логотип компанії, який відповідає задуму бренду. Вгорі кант є обривною смужкою, яка символізує початок нового етапу в розвитку, застосування технологій нового рівня. Перша буква «Е» позначає Electricale та European — електротехнічні товари європейської якості. «N» - Newest (новий), літера означає інновації, що застосовуються в електротехнічній сфері. «EX» - Exclusive (ексклюзивна) та Extended (широка), індивідуальність та технічний вибір продукції, що задовольняє будь-які вимоги. «T» - Technologies (технології), буква є символом застосування інновацій у технологічній галузі.

E.NEXT каталог: продукція надійних та перевірених постачальників

Партнерами Групи є всесвітньо відомі фірми, які займаються виробництвом електротехнічних товарів:  

 • SGC;
 • ASCO, EMERSON;
 • ARDIC, CETINKAYA PANO;
 • LIFASA;
 • KIWA;
 • OLMEX SA, TAREL, KARWASZ, POWER, ELRAF;
 • CWS;
 • RAYCHEM RPG.    

CETINKAYA PANO - фірма заснована в 1979 році в Туреччині, має власні виробничі потужності, які відповідають новітнім технологічним розробкам. Сьогодні в каталозі ЕНЕКСТ, інтернет-магазинах та на сайтах офіційних представників можна купити недорогі за ціною пластикові розподільні коробки, металеві корпуси та інші товари даного виробника.

CWS – Фірма заснована 1993 року у Чехії, першому етапі діяльності займалася реалізацією обчислювальної техніки. У 1996 році запустила виробництво пластикових кабельних коробів, які не поступалися за металевими характеристиками. У 1998 році, при глобальній заміні застарілих моделей щитів, CWS була основним постачальником пластикових кабельних щитів, що криють. Продукція CWS, вказана у каталозі ЕНЕКСТ, доступна за ціною та сертифікована. Її застосовують у прокладанні складних високовольтних ліній, наприклад, у будівництві залізничних мереж та коридорів.

OLMEX SA – національний лідер на польському енергетичному ринку. Компанія створена у 1980 роках минулого століття, сьогодні її регіональні відділення охоплюють усю країну. Продукція OLMEX відзначена багатьма нагородами та відзнаками.

LIFASA – іспанський комерційний бренд, який є на ринку понад 55 років. Безперервна технологічна еволюція та розвиток дозволили компанії адаптувати свій продукт в умовах мінливого ринку.

ELRAF – польська фірма, заснована у 1989 році. Спочатку займалася виробництвом обладнання для електроустановок. В даний час є одним з найбільших виробників приладдя для розподілу електроенергії, замків, недорогих за ціною кабельних затискачів ЕНЕКСТ. Компанія має власне виробництво, її продукція відповідає європейській якості, що відзначено міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008.

SGC – Великий бельгійський виробник комплексних розподільчих пристроїв з 37-річною історією: компанія створена в 1979 році.

TAREL – польська фірма з історією – з'явилася ще 1972 року. На той час основним видом її діяльності було будівництво трансформаторних підстанцій, ліній електропередач. Сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам повний спектр електротехнічного обладнання. Крім того, освоює новий напрямок – виробництво термозбіжної багатошарової плівки.  

RAYCHEM RPG – спільна американо-індійська компанія, створена 1989 року. Фірма має 3 современних виробничих підприємства, розташованих в Індії. 

Ці та інші компанії об'єднані єдиною корпоративною назвою і випускають товари під одним брендом. Їх обладнання, інструменти та аксесуари представлені у каталозі E.NEXT.

E.NEXT: продукція повного спектру

На українському ринку постачання електричних систем та обладнання здійснює компанія-партнер — E.NEXT -Україна. Щоб повністю задовольнити клієнтський попит, ЕНЕКСТ пропонує товари в різних цінових категоріях: стандарт, професіонал, індустріал.

У каталозі, інтернет-магазинах та на сайтах офіційних представників E.NEXT є великий вибір електроустаткування:  

 • вимикачі (у тому числі силові), рубильники, ПЗВ; & nbsp;
 • світильники різних моделей; 
 • кабельно-провідникова продукція;
 • корпуси, розподільчі короби; 
 • вимикачі, розетки;
 • монтажні інструменти ЕНЕКСТ.

Каталог E.NEXT: вибрати та купити електротовари можна прямо зараз

IVVA Supply є офіційним представником E.NEXT в Україні. В каталозі нашого інтернет-магазину є широкий вибір оригінальної продукції E.NEXT:

Ми працюємо безпосередньо з ЕНЕКСТ, ціни на представлену в каталозі продукцію низькі. На весь товар оформляємо гарантію від виробника. Ви зможете купити продукцію ЕНЕКСТ оптом та в роздріб безпосередньо зі складу в Одесі або оформивши доставку. Якщо у вас залишилися питання або важко з вибором, менеджер нашої компанії надасть вичерпну консультацію і запропонує купити товар ЕНЕКСТ з потрібними характеристиками та за низькою ціною. Бажаєте купити обладнання E.NEXT зі складу прямо зараз? В інтернет-магазині IVVA Supply це зробити просто: заповніть форму замовлення або зателефонуйте. Не турбуйтесь про доставку. Замовте, а ми привеземо ваш товар у будь-яку точку України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ або будь-яке інше місто.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.