(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Енергозберігаючі лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Зростання комерційних та промислових запитів на споживання електричної енергії внаслідок використання сучасного обладнання, а також тарифів для побутових споживачів поставило перед виробниками завдання постачання ринку енергозберігаючого товару. Сьогодні у нас в асортименті можна купити енергозберігаючі лампочки за каталогом, завдяки чому не доведеться витрачати багато часу та зусиль на вибір, доставку замовлення.

До того ж завжди є можливість додатково у нас придбати супутні матеріали та фурнітуру для монтажу та ремонту електротехнічних виробів. При цьому виробник гарантує високу якість товару, відсутність шлюбу, а на енергозберігаючі дампи ціна відрізняється помірністю порівняно з ринковими пропозиціями. Наші менеджери в разі труднощів нададуть необхідні консультаційні послуги, у тому числі проведуть порівняльний аналіз різних моделей, та допоможуть оформити замовлення.

Як правильно купити енергозберігаючі лампи

Дана продукція однаково ефективна при застосуванні як на великих площах, призначених для освітлення, так і на зонованих ділянках. Однак при виборі слід врахувати певні технічні характеристики та енергозберігаючі лампочки купити виходячи з них.

До них належать насамперед:

  • розмір;
  • форма;
  • виробник;
  • потужність та світловий потік;
  • температура світла;
  • довговічність;
  • ціна енергозберігаючої лампи.

У нашому магазині реалізуються вироби найбільш затребуваних у споживачів розмірів і форми, які можна встановлювати в тому числі на підвісних і натяжних стелях, а також у плафонах з легкоплавких матеріалів. Це досягається за рахунок відсутності нагрівання ламп (на відміну від звичайних аналогів, розжарюючи) навіть дуже високої потужності. Фірмова якість від виробника, продукція якого представлена ​​в нашому асортименті, підтверджена відповідними сертифікатами. Тому в магазині компанії «Івва Саплай» вигідно купити енергозберігаючі лампи зі складу в Одесі з доставкою до регіонів.

Економія та продуктивність

Основна перевага цієї групи товарів незалежно від модифікації – світлова віддача, що в середньому в 5 разів перевищує цей показник у звичайних пристроїв. До того ж, споживання електрики скорочується приблизно на 85%. При цьому енергозберігаючі лампочки купити можна з різним рівнем світіння: холодним, теплим, нейтральним. І освітлення приміщення відбувається рівномірне, тому що в конструкції виробів немає звичних вольфрамових ниток односпрямованої дії. /a> або галогенні лампи​​​.

Одним із суттєвих для споживачів плюсів є тривалий термін служби, якщо купити енергозберігаючі лампи у надійного, як у нас, постачальника. Зазвичай порівняно із звичайними аналогами така продукція експлуатується у 6-15 разів довше. У нас ви можете придбати будь-яким оптом офіційно протестовані в заводських умовах енергозберігаючі лампи за ціною, нижчою від ринкової.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.