(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Пластикові щити

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 725 моделей

В онлайн-продажі у нас постійно знаходяться електричні щити від виробника, які відповідають вимогам, що пред'являються в Україні, і офіційно забезпечені гарантією. Під подібними виробами розуміються засоби прийому, розподілу енергії, що надходить, контролю електроустановок, а також захисту ліній групових ланцюгів від перевантажень і коротких замикань. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити електрощити в асортименті з доставкою, а також можете придбати бокси монтажні і частотні перетворювачі.

Класифікація 

Оскільки в житлових, комерційних, суспільно-адміністративних і промислових будівлях є різні схеми мереж, кількість електроустаткування, що підключається, а значить, і потреби в управлінні, то вся типова продукція згрупована в кілька видів. Найбільш поширені типи щитів види, представлені в нашому каталозі:

  • розподільчий щит – пристрій, що забезпечує прийом вступного силового кабелю, облік енергії, розподіл живильних ліній та захист від позаштатних ситуацій;
  • поверховий – призначений для монтажу в житлових та комерційних об'єктах для розповсюдження електроенергії для обмеженої кількості приміщень (наприклад, 1-6 квартир);
  • освітлювальний – застосовується для оперативного увімкнення/вимкнення автоматики та захисту відхідних ліній;
  • модульний – відрізняється невеликими та середніми розмірами, естетичним дизайном, використовується під установку спеціальної сумісної за габаритами модульної апаратури.   

Всі вони мають відповідні ступені захисту та поставляються зі складу в заводській комплектації.

Електрощити купити за найкращою ціною

Вибір товару необхідно робити в залежності від передбачуваної сумарної потужності споживання електроенергії, місця встановлення щита, кількості фаз і наявності заземлюючого провідника. Ми забезпечимо потребу в модульному виразі від 1 до 720 одиниць. При цьому в кожному щиті буде встановлена ​​оптимальна кількість обладнання. Для цього в номенклатурі передбачені моделі від 1 до 6 секцій, що розраховують прийняти до 6 лічильників. Якщо ви хочете купити електрощити певного типу монтажу, то ми готові надати на вибір підлогові, вбудовані та навісні моделі. При замовленні оптом ви стаєте учасником пільгової програми. Довгострокове партнерство дасть вам можливість придбати популярну продукцію за гарною ціною на постійній основі, а також супутні товари.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.