(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Електронні та інші освіжувачі повітря

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Освіжувачі повітря нейтралізують неприємний запах у приміщенні і наповнюють повітря приємними ароматами. Це особливо актуально для санвузлів. Ринок санітарно-гігієнічної продукції представлений широкою різноманітністю варіантів, починаючи від стиків, закінчуючи електронними пристроями. Можна купити зі складу недорогий за ціною освіжувач повітря - ароматизатор, який здебільшого має різкий аромат. Другий варіант – електронний освіжувач повітря від виробника Пристрій пов'язує молекули з неприємним запахом, тільки потім насичує повітря приємними ароматами.

Електронний освіжувач повітря: каталог пристроїв

Існує кілька видів освіжувачів, на будь-який смак і гаманець.  
  • Туалетний блок також зручний і простий. Блоки може бути підвісними чи стики. Останній варіант клеїться під обідком унітазу.  
  • Інноваційний освіжувач - аромакристал. Виконаний у вигляді картриджа гелю, вставленого в рамку. Аромакристал має обмеження у застосуванні: використовується в приміщенні, що провітрюється. Освіжувач встановлюється на горизонтальну поверхню, але будьте обережні: може залишити пляму на білих панелях.
  • Електричні та електронні моделі. Доступні за ціною освіжувачі повітря цього типу встановлюють у просторих приміщеннях, офісних центрах, готелях та салонах. Прекрасно підійдуть для квартири чи приватного будинку.

Електронний освіжувач

Не треба плутати електронний освіжувач з електричним. Електричний пристрій працює при підключенні до електромережі. Потрібно пам'ятати, що пристрій не призначений для цілодобової роботи. Після 15 годин використання його потрібно відключати. Електронний освіжувач має функцію регулювання інтенсивності аромату.

Електронний освіжувач оснащений акумуляторними батареями і має такі характеристики:

  • хвилинне регулювання інтервалу розпилення (як правило, пристрій працює в трьох режимах);
  • регулювання функціонального часу: від кількох годин до доби;
  • наявність індикаторів заміни арома-балончика.

У каталозі можна знайти особливо економні моделі – електронні освіжувачі повітря, які працюють при включенні освітлення та відчинення дверей. Перевага електронного пристрою є очевидною: прилад незалежний від наявності електрики в мережі. Крім цього, можна встановивши прилад в економний режим.

Нещодавно з'явилися освіжувачі, оснащені USB-портами, які приєднуються до комп'ютерного блоку і таким чином функціонують.

Аромати в електронних освіжувачах різноманітні. Найбільш популярні – аромат морської свіжості, цитрусовий, хвойний, квітковий. Для гурманів випускають прилади із цікавими запахами. Наприклад, із запахом какао чи яблучного штруделя. Такий електронний освіжувач повітря можна купити для інтернет-кафе або продуктового магазину. Є аромати прямого призначення. Якщо не переносите запах тварин, тютюну чи кухні, можна придбати відповідний освіжувач.

Купити електронний освіжувач повітря в інтернет-магазині IVVA Supply вигідно

Наша компанія спеціалізується на реалізації санітарно-гігієнічної продукції. На нашому сайті представлені освіжувачі повітря від всесвітньо відомих виробників. Для зручності покупців ми розробили спеціальний каталог електронних освіжувачів повітря, де представлені характеристики приладів, аж до їх розмірів. Ми працюємо без посередників, офіційно із виробниками. Тому у нас представлені лише якісні електронні освіжувачі повітря, ціна яких є доступною. В інтернет-магазині можна придбати як одиничний прилад, так і оптову партію. Придбати продукцію просто: підберіть товар із потрібними параметрами, напишіть чи зателефонуйте. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині пакети для сміття або диспенсери накладок та накладки на унітаз. Якщо ви знаходитесь в Одесі, можна забрати електронний освіжувач повітря зі складу. У нас існує доставка до всіх міст України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і так далі. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.