(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Електроди для кардіомоніторингу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Під час проведення планових обстежень і у випадках надання екстреної медичної допомоги виникає необхідність у використанні спеціальних засобів, і хірургічної одноразової білизни, які дозволяють прискорити та покращити якість догляду за хворими. Компанія «Івва Саплай» представляє зарубіжну розробку, що вже зарекомендувала себе на ринку медичних товарів, яка робить більш зручним і результативним моніторинг ЕКГ. Електроди для кардіомоніторингу Red Dot забезпечують високу точність графіка показників, що знімається завдяки інноваційній технології, на базі якої вони працюють. Максимальний контакт із шкірною поверхнею відбувається за рахунок адгезивної пінистої основи та в'язкого гелю.

У нас можна придбати з доставкою функціонально ефективні та надійні електроди різних типів, орієнтовані на дорослих пацієнтів та дітей, включаючи новонароджених. До універсальної групи належать серії 2560 та 2570, які можна залишати на тілі до 5 днів. Для новонароджених передбачені моделі з інтегрованими проводами серій 2282Е та 2269Т.

Офіційно рекомендовані області використання

Виробник на основі експертної оцінки рекомендує електроди для кардіомоніторингу купити в таких випадках:

  • для проведення стрес-тестів;
  • для телеметрії;
  • для відділень інтенсивної терапії/реанімацій;
  • для операційних;
  • для відділень ангіографії;
  • для відділень ехокардіографії.

Якщо ви хочете електроди для кардіомоніторингу купити у нас

Перед придбанням такого діагностичного пристрою необхідно отримати уявлення про особливості його комплектації. Електроди Red Dot розташовуються на перфорованій стрічці по 10 штук, в упаковці 5 стрічок. При покупці оптом слід мати на увазі, що в коробці містяться 20 упаковок.     Наш інтернет магазин гарантує своєчасну доставку незалежно від обсягу замовлення. По Одесі та області постачання здійснює власний транспорт компанії, до інших міст України (Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші) – ndash; «Нова пошта». Сьогодні вигідно купити електроди для кардіомоніторингу з нашою допомогою, оскільки ми гарантуємо якість від виробника та комплексний сервіс. Відомо, що в лікарні має бути чистота, тому у нас ви також можете придбати клінінгове обладнання.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.