(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Низьковольтне обладнання

Компанія «Івва Саплай» пропонує купити електроустаткування оптом, комплексно та в роздріб для профільних організацій та фахівців. Головна відмінність нашої роботи – можливість забезпечити вас не тільки будь-якою кількістю потрібної продукції, а й цілим асортиментом супутніх товарів. Якщо у вас виникла потреба придбати електричне обладнання, то ми не обмежимося пропозицією лише одного виду товару. У нас завжди ви знайдете додаткові пристрої, що допоможе швидше виконати комплекс електромонтажних робіт.

Наші конкурентні переваги

Завдяки тому, що компанія офіційно представляє популярних виробників, в онлайн-магазині можна придбати електротехнічну продукцію на найкращих умовах України. Серед тисяч найменувань товару у нас на складі завжди є електролічильники з боксами для них, різні види кабелю, електрошафи, вимірювальні пристрої, однофазні електролічильники, реле, трансформатори, багато інших пристроїв та аксесуарів за комфортною ціною. Щоб таке електрообладнання купити, немає необхідності приїжджати до нас на склад, достатньо зробити вибір за каталогом і оформити заявку. Решту виконаємо ми. До того ж у клієнта є унікальне право стати учасником нашої програми лояльності і запропонувати свою ціну за товар. Йдучи назустріч вашим побажанням, потребам та можливостям, ми прагнемо постійного бізнес-партнерства.

Як електричне обладнання купити за один клік

Для економії часу ми розробили кілька категорій електротехнічної продукції, яку легко купити, відвідавши відповідний розділ, відвідайте, наприклад, розділ електричних лічильників. У разі необхідності отримання додаткової інформації щодо технічних характеристик слід звертатися до наших консультантів. Також ми готові прийняти заявки щодо розширення асортименту та за наявності товару у постачальника їх виконати. Компанія розглядає різні варіанти взаємовигідного співробітництва, тому в нашій особі потенційний партнер завжди знайде розуміння та готовність до спільної роботи. Потрібно купити електричне обладнання для великого будівельного проекту? Ми оперативно надамо продукцію в потрібній кількості з доставкою. Ви затіяли ремонт та не можете правильно скласти список необхідного? Ми підберемо для вас індивідуально пакет пропозицій щодо асортименту, обсягу замовлення та його вартості. Вся електротехнічна продукція, купити яку ми легко і швидко, відповідає необхідним стандартам якості.

Онлайн-купівля – ідеальний вибір

Компанія «Івва Саплай», безперервно розвиваючись, намагається йти на випередження очікувань своїх клієнтів. Тому наш сервіс постійно покращується. Щоб купити електроустаткування, достатньо залишити заявку в зручний для вас час і чекати на наш дзвінок.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.