(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Металеві щити

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 318 моделей

Електрична шафа – цей виріб призначений для розміщення різного модульного обладнання, завдяки чому відбувається прийом, розподіл енергії з напругою 220/380 В, а також контроль роботи мережі. В інтернет-магазині в наявності різні електрощити, бокси монтажні та моделі, виробник яких гарантує безперебійну роботу відповідно до заявлених технічних характеристик та умов експлуатації.

Перш ніж купити електричну шафу, необхідно врахувати кілька моментів:

  • де експлуатуватиметься обладнання – всередині або зовні;
  • на яку мережу розраховано;
  • яка апаратура буде в ньому встановлюватися;
  • чи потрібні додаткові можливості.

У каталозі представлені моделі типових проектів, в яких допустима установка лічильників електричної енергії, автоматичних автоматів, у тому числі диференціальних, пристроїв захисного відключення. Останні додатково запобігають струмам витоку на землю.

Конструкція шафи

Універсальність конструкції даної групи виробів та оптимальна ціна дозволяє використовувати їх у місцях будь-якого призначення: житлових та адміністративних будинках, бізнес-центрах, виробничо-промислових спорудах. Компанія «Івва Саплай» пропонує купити електричну шафу від виробника з листового металу, АБС-пластику або поліестеру. Корпус та двері такого обладнання відрізняються удароміцністю, ергономічністю, непрозорістю, екологічністю, стійкістю до вологи, пилу, підвищених температур. Крім того, сучасний пластик індиферентний до олій, лугів і кислот. Незалежно від матеріалу, з якого виготовлена ​​шафа, всі моделі мають високий ступінь захисту від IP30 до IP65. Ми здатні задовольнити будь-який попит із доставкою товару по Україні.

Електричну шафу купити зі складу в Одесі     

1-2-секційне обладнання відрізняється типом установки. У нас ви знайдете шафи для підлоги і з навісним монтажем, який виконується легко і швидко завдяки постійному наявності в магазині цілого асортименту необхідних аксесуарів. Для вашої зручності ми підготували безліч додаткової фурнітури: ТІНИ для обігріву, замки, ключі, кронштейни… - все, що може знадобитися в процесі експлуатації. Для отримання розширеної інформації щодо кожної з моделей шаф та номенклатури аксесуарів звертайтесь до наших менеджерів у робочі дні.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.