(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Прилади обліку та контролю

Життя сучасної людини незалежно від того, де вона знаходиться: вдома, в офісі або на виробництві, - неможливо уявити без використання електроенергії. Для визначення величини її витрати за певну одиницю часу існують спеціальні прилади обліку, які називаються лічильником електроенергії. Придбати їх від виробника пропонує магазин компанії «Івва Саплай». Ми підготували найбільш популярні у споживачів різних категорій моделі з доставкою. Для тих, хто знаходиться в Одесі та області, постачання здійснюється протягом доби, можливе самовивезення зі складу за попередньою домовленістю.

Влаштування приладу

Перед тим, як купити електролічильник, необхідно ознайомитись з його пристроєм та принципом роботи. Це допоможе вибрати потрібний варіант з асортименту, представленого на полицях нашого інтернет-магазину. На електролічильник ціна також залежить від моделі та технічних характеристик. Відповідно до пристрою приладу створюються два різних струму, один з яких тече в ланцюзі струму навантаження, а другий в паралельному ланцюзі. Вони знаходяться в вольтовій та амперовій котушках, розташованих на залізних сердечниках. Змінний струм створює магнітне поле та вихрові струми. В результаті відбувається обертання диска, швидкість якого залежить від споживаної потужності. Так з'являється цифровий показник. Тому купувати лічильник електроенергії рекомендується з урахуванням майбутніх навантажень на мережу.

Електричний лічильник купити електронного типу

Встановлення електронних апаратів створює додаткові зручності та дозволяє не лише передавати на індикатор інформацію у цифровому вигляді, а й зберігати її у пам'яті пристрою. Купити електролічильник подібного типу – забезпечити себе низкою переваг. Так як апарат компактний і має стандартний інтерфейс, що дозволяє вбудовувати прилад в автоматизовану систему комерційного обліку, також ви можете придбати бокс для лічильника. Причем электросчетчик, цена на который достаточно комфортная, способен вести многотарифный учет.

Класифікація приладів за вимірюваними величинами

На основі цієї ознаки купити електролічильник можна двох типів:

  • однофазні – розраховані на змінний струм із показниками 220 В, 50 Гц;
  • трифазні – орієнтовані на 380, 50 Гц. Відмінною рисою трифазних апаратів є можливість підтримки однофазного обліку.

На будь-який електричний лічильник ціна у нашому магазині відповідає рівню його корисних якостей. Виробник Itron і Teletec в асортименті постачає продукцію, яка відповідає всім стандартам та забезпечує високий показник стійкості до крадіжки споживаної енергії. Електричний лічильник купити в магазині легко за допомогою наших менеджерів, які нададуть на вашу вимогу додаткову інформацію про наявність моделей в каталозі та їх порівняльні характеристики.  

Однофазний чи трифазний купити лічильник електроенергії?

При виборі однофазного апарату слід звернути увагу, що вони зазвичай застосовують у багатоквартирних і приватних будинках, офісах, на невеликих торгових площах. Тому комплектація та ціна електричного лічильника відповідають їхньому призначенню. Тобто вони розраховані на мережі потужністю 3-7 кВт і показники струму від 13 до 32 А. Купити трифазний електричний лічильник необхідно у разі, якщо передбачається його експлуатація в котеджних селищах, промислових та деяких побутових будинках. У таких моделях є журнал подій, автоматичний модуль живлення та багато корисних технічних зручностей, які дозволяють вести максимально точні виміри. Ціна електролічильника визначається його функціоналом.

Для оптових замовлень

Будівельним, енергопостачальним організаціям, членам ОСББ, садових кооперативів ми пропонуємо постачання оптом. Ціна електричних лічильників незалежно від їх моделей буде зниженою, що дає можливість придбати якісний товар на відмінних умовах.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.