(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Eaton

Eaton — диверсифікована група компаній і водночас бренд із більш ніж віковою історією, під ім'ям якого випускається найширший спектр продукції. Корпорація розробляє сучасні технології та надає покупцям ефективні рішення, що дозволяють належно та результативно керувати механічними, гідравлічними та електричними системами. Завдяки високій якості продукції, Eaton заслужено отримала світове визнання і зайняла чільне становище в багатьох галузях. Товари компанії знайшли своє застосування у таких галузях:

 • у сільськогосподарській області;
 • в автотранспортній та авіаційній області;
 • у будівельній та енергетичній галузі;
 • у охороні здоров'я;
 • у машинобудуванні та промисловості;
 • в нафто- та газодобувній галузі.

Історія фірми бере свій початок з 1900 року, коли датський вчений Вігго Торбенсен створив і запатентував міст для вантажного автомобіля, застосувавши в механізмі зубчастий привід. Для отримання патенту В.Торбенсену були потрібні кошти, і фінансова підтримка у вигляді інвестицій була надана молодим американським підприємцем Джозефом Ітоном. Останній тоді розвивав іншу сферу діяльності: шив костюми. Д.Ітон, зацікавившись винаходом, вклав в ідею значну суму - 45 тис. дол. Створена новаторами фірма отримала назву Torbensen Gear and Axle, і деякий час виробляла виключно автокомпоненти.

У 1919 році Д.Ітон виходить зі складу засновників і створює власну компанію - Eaton Axle Company.

У 1920 році Eaton купує кілька заводів, розташованих у Клівленді, а також компаній, що займаються випуском автомобільної продукції.

У 1930 році також придбано фірму, що випускає вузли та системи до літакових двигунів. Це стало початком розвитку аерокосмічної діяльності компанії.

1946 – корпорація освоює міжнародні ринки: Ітон купує акційний пакет англійської компанії Hobourn, яка виробляє автомобільне обладнання. Одночасно набуває права керування фірмою, яка випускає електромагнітні приводи.

Станом на 1965 рік Eaton має понад 30 представництв на європейському, американському та австралійському континентах.

1978 рік - такі компанії, як Samuel Moore, Kenway Systems, Cutler-Hummer придбані Eатон. Каталог корпорації тепер містить нові види продукції, запускається виробництво розподільчого та контрольного електроустаткування, інших видів електротоварів.

У 1992 році керівництво прийняло рішення про глобальне розширення корпорації. До 2012 року придбано такі відомі компанії, як Powerware, Moeller Group, Cooper Industries та багато інших. До речі, ціна останньої для власників Eaton коштувала 13 мільярдів. Це найбільша угода за існування корпорації.

За більш ніж 100-річне існування корпорації її співробітниками винайдено та розроблено безліч інноваційних технологій. Найзначніші з них:  

 • розроблена комунікаційна система Smartware, що не має аналогів;
 • у каталозі магазинів та офіційних представництв Еатон з'явився перший автокондиціонер, ціна якого зробила його доступним для мільйонів автолюбителів;
 • розроблено інноваційну систему повітряної подушки безпеки, що застосовується в легкових автомобілях;
 • запатентована система приземлення, що застосовується в космічних кораблях;
 • створено джерело безперебійного живлення з найвищим в історії ККД - 99%.

У 2010 році оборот товару на складах Ітон становив 13,7 млрд. дол. (на 1,6 мільярда більше, ніж у 2009). Ще через рік цей показник становив уже 16 мільярдів.

Крім цього, за минуле десятиліття корпорація змінила політику розподілу готової продукції. Якщо раніше це була «практично» американська компанія (25% реалізованої зі складу та через інтернет-магазини продукції йшло за кордон), то сьогодні Eaton – воістину міжнароддна корпорація: більша половина її бізнесу знаходиться за територією США. Продукція компанії Eaton зі складу через інтернет-магазини та сайти офіційних представників реалізується у більш ніж 175 країнах по всьому світу. Кількість співробітників перевищує 100 тисяч, а обсяги продажу становлять 25 млрд. дол.

Товари Eaton: каталог продукції

До структури корпорації входять підрозділи, кожен з яких відповідає за окремий напрямок у бізнесі.

Електротехнічний сектор: даний підрозділ випускає та реалізує зі складу, через інтернет-магазини та сайти офіційних представників Ітон наступне обладнання:

 • автоматичні вимикачі для електродвигунів; 
 • розподільні системи;
 • контактори та супутні пристрої;
 • вимірювальні та інженерні системи;
 • ПЗ для відповідної галузі та багато іншого.

Гідравлічний сектор: відділи, які відповідають за цю діяльність, займаються виробництвом гідросистемних з'єднань, гідропривідного та іншого обладнання, що застосовується в промисловій сфері.

Автотранспортний сектор: даний напрямок передбачає реалізацію через інтернет-магазини та сайти офіційних представників Eатон автоматичного та механічного обладнання, яке встановлюється в механізмах зчеплення, розподільних повітряних та гібридних системах, кондиціонерах і так далі .

Аерокосмічний напрямок: корпорація займається розробками та виробляє прикладні системи, що застосовуються в авіації. У каталогах інтернет-магазинів Еатон можна знайти обладнання, яке застосовується в гідравлічних, паливних системах, системах керування, рухових підсистемах, а також інтерфейси для літакових кабін.

Продукцію Eaton купити за доступними цінами можна прямо зараз

Інтернет-магазин IVVA Supply здійснює постачання обладнання відомих брендів, зокрема, торгової марки Eaton. Сайт офіційного представника представляє каталог товарів, купити які можна зі складу, оптом, в роздріб, з доставкою та за цінами від виробника. У нас ви купуєте продукцію Еатон з офіційною гарантією. Якщо ви не можете вибрати, напишіть або зателефонуйте за телефонами, вказаними вище. Менеджери IVVA Supply нададуть вичерпну консультацію та підберуть обладнання з необхідними характеристиками та за прийнятними цінами. Продукцію Еатон купити просто: заповніть заявку на сайті офіційного представника або зателефонуйте. Після оформлення замовлення та оплати, ви зможете забрати обладнання Ітон зі складу в Одесі або оформити кур'єрську доставку, ціна якої є прийнятною. Ми привеземо ваше замовлення до будь-якого міста України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.