(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Дрилі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 50 моделей

Завдяки співпраці з надійними постачальниками ми на постійній основі пропонуємо з доставкою купити електричні дриля різних модифікацій, які стануть відмінними помічниками при проведенні ремонтних і будівельних робіт як вдома, на дачі або в офісі, так і для спеціалізованих компаній. На дриль ціна відрізняється залежно від виду моделі, її технічних можливостей, гарантійного терміну. Сьогодні пристосування здатне виконувати не тільки пряму функцію свердління, а й шуруповерта, а також перфоратора. Однак перш ніж купити електродриль зі складу в Одесі, зверніть увагу на її виробника та основні робочі характеристики.

Робимо правильний вибір

  • Виробник. Серйозні компанії, які не один рік постачають продукцію ринку, офіційно дають гарантію на свій товар. Представлений у нас асортимент пройшов тестування у заводських умовах та відповідає сучасним вимогам якості. Купити дриль від виробника можна в різній комплектації за допомогою наших менеджерів, які оцінять переваги інструментів, що зацікавили модифікацій.
  • Потужність. Цей показник свідчить про продуктивність, ефективність інструмента. Вибирайте модель з урахуванням особливостей майбутньої експлуатації.
  • Обертовість. За допомогою великої кількості обертів можна подолати нестачу потужності. Якщо ви за каталогом купуєте електродриль для побутових цілей, то зупиніться на варіантах із частотою обертань до 3000 оборотів/хв.
  • Ударність. Залежно від фактури поверхні, з якої доведеться працювати, підбирається пристрій із заданою кількістю ударів за хвилину.
  •  Конфігурація. Незважаючи на компактність моделей, кожна з них відрізняється особливостями форми. Дриль купити потрібно в такому корпусі, який буде зручним при тривалому використанні інструменту. При цьому слід враховувати положення пристосування.   
  • Ціна дриля. Купуйте моделі, які найбільш повно відповідають вашим запитам. Це дозволить уникнути перевитрати коштів. Зі свого боку, ми підготували оптимальну цінову програму. Ще дешевше можна купити електродриль оптом або на умовах постійного постачання.

Дрель електричний: купити з додатковим опціоналом

Все представлене в онлайн-магазині обладнання, крім стандартного функціоналу, має додаткові можливості для зручності роботи та скорочення термінів її виконання. Наприклад, можна купити дриль, де передбачено різну кількість швидкостей – від 1 до 4. Такі параметри дають можливість раціонально використовувати інструмент та одночасно економити електроенергію. Живлення від мережі не обмежує застосування пристрою в часі, що дуже зручно при тривалій експлуатації. Однак зараз можна купити дриль електричний та з автономною підзарядкою. Як джерело живлення використовується акумуляторна батарея. Ми підібрали для вас широкий асортимент моделей, які є ефективними в тих чи інших випадках. Ціна дрилів відповідає ринковій кон'юнктурі та відповідає очікуванням споживачів. У нас також ви можете придбати перфоратори та відбійні молотки у відповідних категоріях.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.