(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Долота

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 56 моделей

Незалежно від того, професійно чи ні ви займаєтеся ремонтно-будівельними роботами, практично кожному доводилося тримати в руках долото. Цей інструмент допомагає вручну пробурити отвір, паз, виїмку в твердому матеріалі. Є й складніше обладнання, яке використовується виключно кваліфікованими фахівцями для дроблення та сколювання різних за міцністю гірських порід. У нас можна з доставкою купити долото шарошечне або інший різновид під конкретні завдання. Весь асортимент товару від виробника виготовлений із зносостійких металів, які не схильні до стирання і не знижують своїх робочих характеристик при нагріванні та перепадах температур. При цьому пристрої можуть відрізнятися типорозмірами, діаметром стрижня, конструктивними особливостями кінцевиків.

Номенклатура товару

У цій товарній групі ми маємо такі види долота:

  • гостре;
  • широке;
  • плоска;
  • канальне;
  • вузьке;
  • для насічки;
  • для аналізу стінової кладки;
  • лопатеве.

Також можна зі складу в Одесі купити долото шарошечне, аксесуари до інструменту будь-якого виду і вже готові, упаковані набори. Ми готові розглянути заявки на придбання продукції, якої на сьогоднішній день немає у каталозі. 

Долото шарошечне купити на замовлення

Більш складний за пристроєм тип пристосування має свої відмінні риси, на що необхідно звертати увагу при виборі моделі. Насамперед відмінності виявляються у кількості шарошок, їх розташування і місцезнаходження зубів вінця. Виділяються 1-, 2- і 3-конусні шарошки, проте широкого поширення набули дві останні версії, оскільки вони відносяться до категорії самоочисних. Це підвищує їх продуктивність та експлуатаційний термін. Також у них може бути розміщена потужніша опора. Завдяки покриттю робочої частини шарошок особливо міцними сплавами вони надійні в експлуатації та функціонують досить оперативно. Такий тип долота по конструкції поділяється на корпусні моделі та секційні.

Постачання оптом

Вся представлена ​​в магазині товарна група реалізується в тому числі і оптом в будь-яких обсягах. Компанія «Івва Саплай» пропонує нашим замовникам постійну співпрацю на взаємовигідних умовах. Також  нас ви можете придбати полотна для лобзиків та твердосплавні бури. Фірмова якість продукції, наявність необхідної супровідної документації та відгуки клієнтів – найкращий доказ нашої конкурентоспроможності.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.