(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Дистанційні регулятори світла

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 8 моделей

Сучасні уявлення про комфорт багато в чому пов'язані з використанням інженерних розробок, які створюють людині максимум зручностей при мінімумі зайвих рухів. Одними з популярних у споживачів пристроїв є дистанційні регулятори світла диференціальні автоматичні вимикачі. багатофункціональні пристрої, які дозволяють на заданій відстані його не лише вмикати/вимикати, а й встановлювати потрібну яскравість освітлення. Таке дистанційне керування світлом можна купити в нашому магазині за каталогом. Технічні характеристики в залежності від модифікації вимикача відрізняються показниками потужності і дальністю дії сигналу. Вся продукція від виробника пройшла тестування та офіційно рекомендована для продажу споживачам та представникам бізнесу без обмежень.   

5 порад тим, хто зібрався купити світлорегулятор

  • Перш ніж приступити до вибору пристрою, уточніть, у мережі з якою розрахунковою напругою він буде використовуватися, вам може знадобитися вимірювальний пристрій.
  • З'ясуйте, в чому полягає захист пристосування від перегріву та короткого замикання.
  • Поцікавтеся, якщо дистанційний вимикач світла купити для самостійної установки, наскільки складно здійснити монтаж.
  • Уточніть у нашого менеджера, з яким типом лам працює світлорегулятор, що вибирається вами.
  • У процесі експлуатації будьте готові до того, що ваші витрати на електроенергію зменшаться.

Загальні характеристики

Ми пропонуємо дистанційне управління освітленням купити з набором корисних властивостей, які потрібні в приміщеннях не тільки житлового, комерційного, а й виробничого призначення. Можливість автоматичного розпізнавання навантаження, регулювання max та min значень яскравості, електронний захист від перегріву – ці універсальні переваги говорять про кращий вибір для тих, хто вирішив купити дистанційний вимикач світла.   Мрія про створення розумного житлового простору навколо себе дуже швидко втілиться з технікою нового покоління. Інноваційні технології допоможуть тим, хто шукає способи покращити власний комфорт та готовий купити світлорегулятор. Функції пам'яті та плавного пуску, безшумність роботи, можливість встановлення індивідуального режиму – що ще може перевершити очікування споживача! Купити дистанційне керування освітленням стає вигідно і для великих приміщень, і для малогабаритних квартир або дач.  

Дистанційне керування світлом купити у нас

Завдяки співпраці з надійними постачальниками компанія «Івва Саплай» гарантує конкурентну ціну кожному клієнту незалежно від обсягу замовлення. У нас можна також придбати пристрої для дистанційного керування світлом на тендерній основі, тому що їх якість відповідає всім стандартам.  

Товар зі складу відвантажується відразу ж після отримання передоплати і доставляється Україною в строки, встановлені поштовими та кур'єрськими службами. Щоб купити світлорегулятор, достатньо звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Якщо ви не знаєте, який купити вимикач світла дистанційний, наші менеджери допоможуть вибрати потрібний варіант. Ми працюємо на ринку не один рік і прагнемо такого довгострокового партнерства з представниками бізнес-спільноти. І тоді у вас не виникне питання, до кого звертатися, щоб купити пристрій для дистанційного керування освітленням.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.