(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Диспенсери туалетного паперу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

До дотримання гігієнічних вимог ставляться відповідально. Правила обов'язково повинні дотримуватись у місцях загального користування, наприклад, у громадському туалеті. Для таких місць створили спеціальне обладнання: дозатори, диспенсери, сушарки. Завдяки їм у процесі проведення гігієнічних процедур не потрібно торкатися поверхні приладу. Отже, ймовірність попадання на шкіру мікробів і бактерій мінімальна. Найпотрібніший аксесуар для туалету чи ванної – диспенсер. Система дозованої видачі у 6-8 разів зменшує витрати на придбання витратного матеріалу.

Сучасні виробники випускають різні моделі диспенсерів для туалетного паперу, всі вони представлені в нашому каталозі та на складі. При простоті конструкції, що здається, потрібно вміти вибрати відповідну модель. Ми розповімо, на що звернути увагу та чому купити недорогий за ціною диспенсер краще в інтернет-магазині.

Вибираємо диспенсер для туалетного паперу: каталог власників

Залежно від якісних характеристик паперу, пристрої бувають:

  • для паперу в рулонах;
  • для Джамбо-рулонів;
  • для листового паперу.

Утримувач для рулонного паперу простий і недорогий. До нього легко підібрати витратний матеріал.

Джамбо-рулони об'ємні, тому і диспенсер також має великі габарити, його встановлюють у громадських місцях.

Тримачі для листового паперу розрізняють за способом укладання паперових листів. Існують диспенсери для аркушів з V-або Z-укладанням. Виробник зазвичай вказує на диспенсер для паперу тип витратного матеріалу. Крім цього, у друкованих та онлайн-каталогах є таблиці сумісності різних типів диспенсерів та витратного матеріалу.

Утримувачі виготовляють із пластику, металу, або комбіную ці два матеріали. Важлива перевага багатьох моделей – ключ у комплекті, оскільки в громадському місці рулон паперу може стати об'єктом крадіжки.

Який диспенсер кращий?

Якщо стандартний рулон туалетного паперу швидко закінчується, зверніть увагу на диспенсери, в які заряджаються два рулони.  Сьогодні виробляються моделі, в які встановлюють 3 рулони.

Для громадських місць виробляють спеціальні диспенсери, вологостійкі та удароміцні.

Існують автоматичні диспенсери з вбудованим сенсором. Вони працюють від електромережі або акумуляторної батареї. Такі моделі мають кнопки регулювання довжини паперу. Принцип роботи простий: варто піднести руку до нижньої частини приладу, сенсор зреагує на рух та дасть команду механізму видати заздалегідь певний розмір туалетного паперу. Старі моделі діспенсерів мали кнопку, на яку потрібно було натиснути. З винаходом сенсорних апаратів кнопкові виявилися незатребуваними. І це зрозуміло: такий метод видачі паперу важко назвати гігієнічним.

Всі без винятку диспенсери прості та зрозумілі в експлуатації. Для зручності в обслуговуванні сучасні моделі мають частково прозору стінку або маленьке оглядове вікно. На нашому сайті ви знайдете цікаві моделі діспенсерів, корпус яких повністю виконаний із прозорого пластику.  

Громадські вбиральні або офісні туалети повинні бути стильними і з гармонійно підібраними аксесуарами. На нашому сайті представлено безліч видів утримувачів для туалетного паперу. Ви легко підберете потрібну модель, яка буде гармоніювати із загальною дизайнерською ідеєю приміщення.     

Інтернет-магазин IVVA Supply: купити диспенсер для туалетного паперу просто

Ми офіційно співпрацюємо з виробниками, тому гарантуємо якість власників та доступні ціни. В інтернет-магазині можна вигідно купити діспенсер для туалетного паперу зі складу в Одесі або оформивши доставку. Якщо ви не знаєте, який власник вибрати, напишіть або зателефонуйте. Менеджер компанії відповість на всі питання та запропонує пристрій з потрібними характеристиками та за прийнятною ціною. Купити зі складу, оптом чи вроздріб диспенсер від виробника просто: оберіть продукцію та оформіть клієнтську заявку. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині туалетний папір або дозатори рідкого мила. Не турбуйтесь про доставку. Ми привеземо ваше замовлення у будь-яке місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ і так далі. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.