(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Диспенсери рукавичок та рукавички одноразові

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Медичні рукавички винайшов професор хірургії У.Холстед у 1889 році.  Примітно, що медик шукав спосіб убезпечити руки хірурга та помічників від згубного впливу карболової кислоти.

Сьогодні без медичних рукавичок не проходить жодна операція або маніпуляція. Індивідуальний засіб захисту широко використовують не лише у медики.
Рукавички знайшли широке застосування скрізь, де виникає потреба у стерильності та гігієні. У поліклініці та лабораторії, в манікюрному салоні та перукарні, на виробництві та в клінінговій діяльності – скрізь застосовують диспенсери та одноразові рукавички. Ціна такої продукції доступна, крім того, існують різні види рукавичок, які різняться за формою, текстурою, призначенням та іншими параметрами. В інтернет-магазинах можна придбати одноразові рукавички малого розміру (S), середнього (M) та великого (L).

Рукавички одноразові та диспенсери рукавичок: каталог товарів

Сьогодні цю продукцію виробляють з різного матеріалу: є рукавички латексні, вінілові, нітрилові і навіть нейлонові.

  • Нітрилові рукавички гіпоалергенні, їх забарвлюють у фіолетовий та блакитний відтінок.
  • Одноразові вінілові рукавички для диспенсера також гіпоалергенні та недорогі за ціною.
  • Нейлонові застосовуються в роботі, де необхідна висока чутливість. Існують моделі, вкриті поліуретаном та нітрилом.

Крім цього, в каталозі представлені рукавички:

  • універсальні одноразові;
  • анатомічні.

Рукавички одноразові: ціна низька, якість висока

Наш інтернет-магазин реалізує зі складу та за цінами від виробника диспенсери та рукавички. У нас ви знайдете оглядові рукавички, які застосовують у лабораторії, при огляді або в роботі з медтехнікою. А також хірургічні, вони мають низку особливостей: розмір рукавичок позначають цифрами, на них наносять маркування, манжети відсутні.
Також у нас є рукавички одноразового та багаторазового використання.

Рукавички одноразові від виробника бувають стерильними та нестерильними, їх заборонено використовувати багаторазово. Стерильні обробляють радіацією або газом, потім поміщають у герметичні упаковки.  У медицині рідко використовуються нестерильні рукавички, вони найбільше затребувані в косметичних салонах.

Багаторазові рукавички також бувають стерильними та нестерильними. Стерильні рукавички після першого використання можна обробляти, хоча якість стерильності в даному випадку буде вже невисокою. Зазвичай цей процес не повторюють більше трьох разів.

Крім цього, рукавички можуть бути гладкі або текстуровані, останні мають шорстку робочу поверхню. Є моделі, текстуровані у певних сегментах.
Перед тим як вибрати в каталозі та купити диспенсери або одноразові рукавички зі складу, зверніть увагу на такі фактори: розмір повинен точно відповідати руці, виріб має бути міцним, матеріал – гіпоалергенним.  

Рукавички одноразові та диспенсери рукавичок купити просто

Інтернет-магазин IVVA Supply спеціалізується на реалізації санітарно-гігієнічного обладнання та матеріалів зі складу. У нас ви зможете купити оптом якісні одноразові рукавички та диспенсери за цінами від виробників. Вибрати та купити медичні рукавички та диспенсери просто: зайдіть у каталог, вивчіть характеристики товару. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині диспенсери стаканчиків та одноразові стаканчики або мийки високого тиску. Після цього заповніть форму замовлення або передзвоніть менеджер офіційно оформить заявку. Якщо ви знаходитесь в Одесі, можна забрати одноразові диспенсери та рукавички зі складу. Також у нас є доставка по всій території України. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ми доставимо товар до будь-якого населеного пункту: Київ, Львів, Харків, Дніпро.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.