(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Диски для циркуляційних пилок

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 84 моделі

У процесі ремонтно-будівельних робіт при розпилюванні різних поверхонь в одних випадках видно нерівні, «кудлаті» краю, а в інших – виходять рівні, без зазубрин зрізи. Зовнішній вигляд спила – результат використання тієї чи іншої моделі диска особливого елемента циркулярної пилки. Наш магазин на постійній основі реалізує інструменти для різання деревини та металу. Тут ви завжди від виробника купите диск для циркулярної пилки, який повністю відповідає вашим потребам і при цьому має високі показники якості, надійності, продуктивності та безпеки.

Особливості вибору

Проте яким би фірмовим не був виріб, він повинен бути сумісним з електрообладнанням і відповідати виключно певним завданням. Оскільки універсальної пластини немає на всі випадки життя, при її виборі слід звернути увагу на кілька моментів.
  • Виробник. Купити диск для циркулярної пилки від бренду, що існує на ринку не одне десятиліття, - це вже сама по собі гарантія успішного придбання.
  • Зовнішній діаметр пристрою, що впливає на глибину прорізання. Він повинен бути сумісний із розмірами кожуха пилки.
  • Кількість зубів. При збільшенні цього показника зріз виглядає чистішим.
  • Розмір зубів та їх форма. Ці нюанси впливають на швидкість та продуктивність при роботі з різними матеріалами.
  • Товщина диска. Визначає не тільки ширину пропилу, але й міцність інструменту.
  • Вигляд циркулярної пилки. Потрібно враховувати потужність її двигуна та швидкість обертів шпинделя.   

Якщо при ознайомленні з нашим каталогом виникли труднощі з вибором диска, долот або < a href="https://ivva.ua/polotna_dlja_lobzikov/c101">полотна для лобзиків, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Ми надамо необхідну аналітичну та порівняльну інформацію щодо моделей, виходячи з наявного у вас обладнання та особливостей виду діяльності.

Диск для циркулярної пили купити з доставкою по Одесі і не тільки

Незважаючи на те, що наш склад знаходиться в Одесі, ми організуємо поставку товару в будь-яких обсягах як по Одеському регіону, так і в інші населені пункти: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів та інші. Графік доставки заздалегідь узгоджується з персональним менеджером та залежить від роботи поштових компаній, які обслуговують замовлення.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.