(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Пристрій захисного відключення (ПЗВ)

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 1208 моделей

У каталозі нашого онлайн-магазину ви знайдете більше 100 сучасних моделей диференціальних автоматичних вимикачів, купити які можна з доставкою на зручних умовах. Всі вироби від виробника з багаторічним лідерством у сегменті високоякісної модульної апаратури проходять ретельний контроль на кожному етапі виготовлення та повністю відповідають заявленим технічним даним, зверніть увагу і на вимірювальні пристрої. . При цьому на дифавтомат ціна відрізняється стабільною помірністю незалежно від ринкових коливань. 

Два прилади в одному корпусі

Під вимикачем подібного типу розуміється пристосування, яке одночасно функціонує і як звичайний автоматичний вимикач, і як пристрій захисного відключення. Тому купити дифавтомат необхідно з метою запобігання електричній мережі від перевантажень, короткого замикання, а користувача електроприладами від можливого ураження струмом. У конструкції приладу, що включає робочий та захисний блоки, передбачена здатність до швидкодії та збереження звичного режиму в умовах зниження напруги мережі. Це збільшує в споживчому середовищі популярність диференціального автомата та контактора, купити який завжди готові допомогти наші консультанти.

Саме завдяки механізму незалежного розчеплення, що складається з двох видів розчеплювачів – електромагнітного та теплового, мережа надійно оберігається від перегріву та короткого замикання з наслідками у вигляді пожежі. А вбудований модуль диференціального захисту виявляє струм витоку та забезпечує безпеку.

Диференційний автоматичний вимикач – купити та користуватися

Пристрої виробляються з орієнтацією на різний робочий струм і, відповідно, неоднаковий струм витоку. Ціна дифавтомата зростає в залежності від збільшення цих показників. Гарантією високої якості представленого в нашому магазині товару є передусім передбачена в приладі кнопка «Тест», за допомогою якої за лічені хвилини можна перевірити точність його роботи. Крім того, ми завжди пропонуємо купити дифавтомат тільки після передпродажної підготовки, завдяки чому виключається можливість придбання бракованого приладу.

Додаткові плюси

Вимикач має низку характеристик, які додатково створюють йому конкурентні переваги:

  • компактність, що обумовлює застосування пристрою в щитках з недостатнім місцем для встановлення окремо автоматичного вимикача та ПЗВ;
  • виборчість, тобто використання в однофазних та трифазних мережах змінного струму;
  • можливість диференціальний автомат купити для підключення проводів перетином 1,5-35 мм;
  • стійкість до перепадів температур;
  • доступність для опломбування, причому в будь-якому положенні;
  • довільне положення апарата під час монтажу;
  • демократична ціна дифавтомата.

Для оптовиків       

Компанія «Івва Саплай» працює тільки з перевіреними виробниками, тому ми пропонуємо купити диференціальний автоматичний вимикач будь-якого типу оптом за зниженою ціною. Це вигідно, швидко та з доставкою. Якщо ви шукаєте довгострокового постачальника, зробіть тестове замовлення та переконайтесь у нашому професіоналізмі. Ми допоможемо дифавтомат купити в стислий термін незалежно від розміру замовлення. Питання щодо оформлення заявки та оплати задавайте персональному менеджеру, який супроводжуватиме угоду на всіх етапах. З нами купити диференціальний автомат не триватиме багато часу.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.