(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Тримачі для навантажень

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 39 моделей

Проведення електромонтажних робіт не обходиться без використання допоміжних пристроїв, які надійно фіксують кабельні лотки сходового типу та надають всій конструкції надійності та закінченості. Ми пропонуємо стельовий профіль купити у нас різного типу. Представлений у каталозі товар дозволить якісно та швидко виконати встановлення обладнання. Профіль стельовий від виробника з багаторічним досвідом виготовлення даної продукції. найкраща характеристика її високої продуктивності, міцності та безпеки при постійній експлуатації. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, виробами яких давно користуються, зокрема, великі вузькопрофільні компанії. Щоб ви завжди могли мати під рукою потрібний стельовий профіль, інтернет-магазин на своєму складі зберігає популярні вироби в достатній для забезпечення попиту кількості. Тому в будь-який момент можна замовити необхідні пристрої як дрібним, так і великим оптом. При цьому на стельовий профіль традиційно помірна, що приваблює споживачів різних категорій.     

У список пропозицій магазину входить і інша кріпильна продукція. У нас постійно в асортименті знаходяться утримувачі для навантажень, купити які рекомендується у наборі з профілем. Весь товар відповідає сучасним стандартам та має сертифікати. Ми пропонуємо стельові тримачі від виробника, які кріпляться на стіну і профіль, витримуючи розрахунковий механічний вплив. При монтажі додатково використовуються гайки з болтами певних типорозмірів. Тримачі стельові можна купити також кількох видів в залежності від технічних характеристик. Виробник на всіх етапах виготовлення тестує вироби, що унеможливлює придбання бракованої одиниці.     

Купити тримачі для навантажень середніх і великих

Компактні та незамінні в електротехніці пристрої розраховані на середні (DS) і великі (DT) навантаження. Причому ці стельові власники можна купити двох видів: перша група відрізняється оцинковкою «Сендзимир», а друга в залежності від моделі оцинкована методом занурення або виконана з нержавіючої сталі.

Всі пристрої мають зручну для застосування конструкцію, яка характеризується ергономічністю і повністю підготовлена ​​до монтажу. Середньонавантажувальні моделі (150-160 кг) призначені для фіксації SPL та SPS профілів стельових від виробника. З такими самими пристроями експлуатуються пристрої великих навантажень. Вони ще міцніші і використовуються для важкого обладнання. Власники стельові від виробника витримують від 200 до 350 кг залежно від модифікації.

Окрема група товару – вироби швидкозатискні, що працюють тільки з кабельними лотками SPT та I типів. У нас можна купити утримувачі для навантажень, максимальна продуктивність яких, згідно з інструкцією, становить від 300 до 410 кг. Вони кріпляться за допомогою скоби SUP або гвинтів NSM 6х10.

Якщо у вас виникають труднощі з вибором товару, зверніться до наших фахівців, які нададуть додаткову інформацію та порекомендують правильне рішення. Утримувачі стельові від виробника – це стовідсоткова гарантія довговічності всієї конструкції. У нашому магазині ви знайдете товар лише фірмової якості.

Профіль до стельового власника купити за принципом сумісності

Незважаючи на різноманітний асортимент цієї групи продукції, її можна розділити на 3 категорії:

  • для малих навантажень;
  • для середніх навантажень;
  • для великих навантажень.

Ціна профілю стельового незалежно від вибраного виду у нас оптимальна. Для постійних клієнтів діють лояльні умови. Можливе придбання з доставкою по Україні. Також ми беремо участь у тендерному постачанні на ваших умовах.

Якщо виникла необхідність купити стельовий профіль, вибирайте брендовий товар, який надійно себе зарекомендував у споживачів. Оцинковані зануренням лотки ідеально пристосовані для зберігання кабельного обладнання. До того ж вони стійкі до механічного пошкодження, перегрівання та корозії. На профіль стельовий інтернет-магазин компанії «Івва Саплай» поширює гарантію виробника.      

Виріб для малих навантажень призначений для односторонньої фіксації тримачів. Такий стельовий профіль можна купити в модифікаціях SPL200 – . SPL1200, він додатково забезпечений захисною кришкою із ПВХ. Кріплення здійснюється із застосуванням гайки та болта з шестигранною головкою.

Профіль стельовий від виробника для середніх навантажень розрахований на 1- або 2-сторонню установку. У продажу є моделі від SPS200 до SPS1500, тобто вся розмірна лінійка, що випускається. Призначений для великих навантажень стельовий профіль в інтернет-магазині реалізується в діапазоні SPT200 – SPT2000. У цьому випадку для фіксації використовуються швидкозатискні утримувачі.

Асортимент товару максимально широкий, що дозволяє задовольнити всі ваші потреби. Ціна стельового профілю також дає можливість вибрати прийнятний варіант.           

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.