(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Danfoss

Від цього виробника поки що немає товарів.

Danfoss

Danfoss – компанія, що здобула всесвітню популярність завдяки винаходу терморегуляторів для радіатора. Відкриття відбулося понад 60 років тому, а сьогодні датський концерн щільно зайняв найбільшу нішу у галузі розробки, реалізації та обслуговування промислового обладнання, представленого також у нашому інтернет-магазині. Купити продукцію Данфос на сайті офіційного представника – означає придбати обладнання, яке контролює виробничий процес і економить енергоресурси. Протягом усієї діяльності фірма культивує ідею, яка полягає в наступному: «Відкриваючи всесвітній потенціал, досягаючи багато з мінімальними втратами».

Перша продукція Danfoss

У 1933 році Мадсоном Клаусеном була заснована фірма Dansk Kоleautomatik-og Apparat-Fabrik, яка згодом отримала назву Danfoss. Перший товар фірми - розширювальний клапан, його розробив сам засновник. Це обладнання вийшло у продаж у 1933 році, а зараз можна купити такий клапан у п'ятому поколінні. Дана продукція Данфосс для холодильних установок та кондиціонерів допомогла зберегти свіжість продуктів та охолодити приміщення.  

У 1940-х роках фірма створила інноваційний терморегулятор для радіаторів, за допомогою якого кожен отримав можливість взяти під контроль температурний режим у будинку, значно скоротивши витрати на електроенергію. 1952 року з'явився перший терморегулятор Данфос. Тоді каталог фірми поповнився компресорами. Оскільки ціни на обладнання були доступні, холодильник перестав бути розкішшю. 

Наприкінці 60-х років компанія Danfoss - одна з перших, хто налагодив серійний випуск частотних перетворювачів зі складу. Дана продукція взяла під контроль швидкість електромотора за рахунок регулювання частоти.

В той же час Danfoss займається виробництвом «орбітального гідромотора», що застосовується у виробництві будівельної техніки та сільгоспмашин. Сьогодні ці гідравлічні системи займають одну третину від усіх вироблених товарів.

Danfoss: ціна прийнятна, якість висока 

На сьогоднішній день продукція концерну Danfoss виробляється на сотні заводів, розташованих у 27 країнах по всьому світу. На виробництві працює понад 25 тис. кваліфікованих співробітників, які випускають обладнання, використовуючи виключно високотехнологічні комплектуючі. Представництва та дочірні підприємства знаходяться більш ніж у 100 країнах, а головний офіс концерну розташовується в м. Норборг у Данії. Щодня понад 250 тис. одиниць обладнання виходять з-під конвеєрних стрічок заводів та надходить на склади. Якість продукції компанії Данфосс завжди була і залишається на першому місці. Існуюча система перевірки, яка відповідає стандартам ISO 9001, сприяє тому, що під брендом Danfoss до інтернет-магазинів зі складів надходить лише якісний товар. 

Концерн безперервно зростає. У 2003 році Danfoss об'єднався з компанією DEVI A/S, яка займається виробництвом систем електричного обігріву підлоги.

Каталог Danfoss: товари, потрібні в усьому світі

Розробка товарної лінії Данфосс здійснюється у трьох областях:

 • тепловодопостачання;
 • холодильного обладнання (компресори, апарати автоматизації системи кондиціювання та холодильних установок).
 • пристроїв техніки Drives (приводні перетворювачі та перетворювачі частоти, спеціалізовані приводи, апарати плавного пуску).

Асортимент компанії-виробника вражає. Сьогодні у каталозі Danfoss, представленому в інтернет-магазинах та на сайтах офіційних представників, запропоновано повний комплекс наступного обладнання:

 • спеціалізовані пристрої змінного струму;
 • обладнання промислової автоматики (пов'язані з контролем та регулюванням тиску, температури та витрати);
 • компресори (спіральні, відцентрові, поршневі), конденсаторні агрегати та інвертори;
 • електронні системи та компоненти для мобільної всюдихідної техніки;
 • обладнання, пов'язане з опаленням та централізованим теплопостачанням;
 • обладнання, що відноситься до холодильної техніки та кондиціювання;
 • високоефективна насосна техніка;
 • силові модуліта багато іншого.

Крім цього Данфосс-каталог, представлений на сайтах офіційних представників, містить обладнання, що використовується у всьому світі в системах, пов'язаних з вентиляцією, кондиціюванням, опаленням та водопостачанням, а саме: >

 • електро- та балансовані клапани;
 • автоматизовані електрорегулятори температури;
 • регулятори тиску та витрати.
Основні правила компанії - висока якість продукту та дотримання екологічного балансу в навколишньому просторі. З цієї причини Danfoss, культивуючи політику максимально дбайливого використання природних багатств, займається розробкою інтелектуальних пристроїв, які значною мірою заощаджують тепло- та енергоресурси. Незважаючи на фінансову кризу, компанія зберігає розвинену мережу продажів та має стабільне зростання на ключовому ринку промислових товарів. Купити продукцію Данфосс за прийнятними цінами можна у Європі, Росії, США, Китаї. Минулого року прибуток компанії склав понад 6 млрд. доларів США.

Устаткування Danfoss купити на сайті офіційного представника просто

Компанія IVVA Supply здійснює реалізацію промислового та побутового обладнання за доступними цінами, у тому числі продукції, що застосовується в галузі кондиціювання, тепло-і водопостачання, та інших супутніх товарів. Ви маєте можливість ознайомитись з каталогом, вибрати та купити продукцію Danfoss зі складу з потрібними характеристиками. Придбати товари бренду Данфосс, ціни на які представлені в інтернет-магазині нашої компанії, можна на вигідних умовах: оптом та в роздріб, зі складу та з доставкою. Купуючи товар, ви одночасно отримуєте офіційну гарантію від компанії-виробника. Якщо ви вагаєтесь з вибором або у вас виникло питання, напишіть нам за вказаною вище адресою або передзвоніть. Наші співробітники дадуть кваліфіковану консультацію та допоможуть вам визначитися з вибором, запропонувавши обладнання з каталогу за прийнятною ціною. Товари компанії Данфос купити просто: зручним способом оформіть заявку на нашому сайті офіційного представника, потім сплатіть замовлення. За потреби можна отримати продукцію Danfoss зі складу у Львові. Крім цього, ми здійснюємо транспортування товару до будь-якого міста України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого населеного пункту.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.