(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог DAB

Від цього виробника поки що немає товарів.

DAB

DAB – найбільший та всесвітньо відомий виробник насосних установок обладнання. Компанія випускає побутове та промислове насосне обладнання різних характеристик, типів та призначень: відцентрове, бустерне, свердловинне, станції, а також електронні компоненти для автоматизації та оптимізації їх роботи.

Історія створення та розвитку бренду 

У 1975 р. в містечку Падуя (Італія) два співробітники компанії VEMA (бухгалтер і менеджер) вирішили використовувати технологічні потужності та обладнання тоді вже закритого підприємства для виготовлення насосних установок. Однак для старту необхідно було визначитися з моделлю. Перший екземпляр, що зійшов із виробничого конвеєра, був апарат JET від компанії DAB. Продукція зовні виглядала дуже непрезентабельно, але апарат мав просту конструкцію та якісні комплектуючі. Завдяки цьому фірма здобула визнання користувачів і завоювала популярність.
Бізнес був настільки успішним, що 1981 року власники придбали заводську лінію, укомплектовану найновішим чавунно-ливарним обладнанням. Це дозволило збільшити асортимент продукції в каталозі ДАБ.
1986 року фірма розробила ефективну програму розвитку, розширивши виробництво побутових циркуляційних насосів. DAB викуповує склади, покинутий цех та встановлює новий автоматизований конвеєр. А недорогий за ціною циркуляційний насосний апарат стає найпоширенішою продукцією ДАБ.  
Однак у 90-х роках фірма, опинившись на межі банкрутства через фінансову кризу, змушена була боротися за існування. У 1996 році ухвалено рішення про злиття з великою промисловою транснаціональною корпорацією. Власники компанії при цьому не втратили контроль за виробничою програмою та політикою збуту, продовжуючи самостійно вирішувати, яким шляхом розвивати виробництво далі. 

Злиття позитивно позначилося на розвитку виробника: компанія починає освоювати новий зарубіжний ринок збуту і користуватися інноваційними проектами корпорації, впроваджуючи їх у життя. Так починається черговий зліт у розвитку фірми. Компанія здійснює виробництво великих промислових відцентрових насосів, розробляє нову серію свердловинних насосів, запускається цех з виробництва електрообладнання, що автоматизує та оптимізує роботу апаратів. Ці та інші нововведення, а також недорога ціна на продукцію в каталозі ДАБ, змінили виробничу програму, зробивши торгову марку відомою та популярною.
На початку 2000 років відбувається ще одне оновлення модельного ряду JET. З'являється унікальне за своїми технічними характеристиками обладнання - високопродуктивне, надійне, тихе та компактне.

Яку продукцію DAB можна купити сьогодні

В даний час компанія має безліч інноваційних напрацювань, застосування яких стане відправною точкою у створенні сучасних насосних апаратів. Разом з тим, є і завжди будуть головні переваги насосів торгової марки DAB: ціна доступна, вони прості і надійні, купити їх можна в інтернет-магазині або на сайті офіційного представника. Сьогодні складальні виробничі потужності та склади DAB займаю площу 65 000 кв. м., у багатьох відділах та управліннях працюють понад 570 осіб. Виробництво складає 3 заводи в Італії. У Местриному розташовуються головні виробничі лінії, адміністративні служби, логістичний та маркетинговий відділ, техпідтримка ДАБ та склад.
Потужна лінія чавунного лиття знаходиться в Брендолі, є також виробництво в передмісті Тревіз. Тут збирають малі електричні двигуни, є склади ДАБ та алюмінієво-ливарний цех.

Всі виробничі лінії вимагають мінімальної присутності людини. Інноваційне обладнання дозволяє виготовляти найскладніші агрегати, замовниками яких найчастіше є інші фірми, що займаються виробництвом насосного обладнання). Завдяки відмінним конструкторським та технологічним опрацюванням складових елементів продукції ДАБ, необхідність у ремонтних та обслуговуючих роботах мінімальна.

Продукція DAB: каталог товару

Устаткування цієї торгової марки всесвітньо визнані, завоювали репутацію надійних та якісних апаратів. Продукцію ДАБ можна придбати в інтернет-магазинах на сайтах офіційних представників. Каталог DAB періодично оновлюється, і зараз компанія пропонує своїм клієнтам купити наступне обладнання DAB за прийнятною ціною:

  • Занурювальні насоси, які представлені модельним рядом колодязних, дренажних, свердловинних та інших насосів. Різноманітність типів дозволяє підібрати обладнання з потрібними характеристиками з огляду на особливості систем.

Крім цього, в компанії ДАБ, на сайті офіційного представника та в інтернет-магазинах можна купити комплектуючі та вузли. Варто зазначити, що продукція виробляється відповідно до високих євростандартів, у тому числі пройшла сертифікацію в Україні. Обладнання DAB відрізняється якістю, надійністю, характеризується малим рівнем енергоспоживання та шуму. Всі апарати прості в конструкції, що робить ризик ймовірності поломки мінімальним.   

Обладнання ДАБ купити на сайті офіційного представника просто

Ми здійснюємо реалізацію насосних апаратів та комплектуючих DAB. Сайт офіційного представника – інтернет-магазину IVVA Supply пропонує повний каталог товарів даного італійського виробника. Наша компанія офіційно представляє інтереси DAB в Україні, тому ціна представленого обладнання низька. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити насоси ДАБ зі складу, з гарантією, оптом та в роздріб. Якщо у вас є питання, напишіть або зателефонуйте. Ми дамо вичерпну консультацію та допоможемо вибрати з каталогу потрібний насос чи обладнання. Продукцію DAB в інтернет-магазині купити просто: передзвоніть або оформіть заявку на нашому сайті офіційного представника, і ми зв'яжемося з вами для підтвердження замовлення та уточнення умови доставки. Можна отримати продукцію DAB зі складу в Одесі чи через кур'єру. У нас існує доставка в будь-яке місто: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ або таке інше.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.