(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Частотні перетворювачі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 94 моделі

У даному розділі нашого інтернет-магазину ви побачите перетворювачі напруги різних модифікацій, які виконують певний, заданий у кожному конкретному випадку функціонал. Вся продукція від виробника виготовлена ​​з урахуванням нових технологій інжинірингу, відрізняється ємним конфігуруванням параметрів і забезпечує надійну роботу установок, що експлуатуються. Ефективність електронних пристроїв, службовців зміни частоти струму, офіційно гарантується постачальником товару. У процесі виготовлення кожна одиниця проходить поетапний контроль на відповідність заявленим технічним характеристикам і має необхідні сертифікати якості. Компанія «Івва Саплай» представляє близько 2000 моделей частотних перетворювачів зі складу в Одесі. Незалежно від обсягу замовлення ми забезпечимо через кур'єрські та поштові компанії постачання по Україні. Вам залишається тільки зайти в каталог і вибрати варіант.

Наші постачальники перетворювачів напруги

Ми успішно співпрацюємо з відомими на світовому ринку виробниками подібних пристроїв Eaton і АВВ. Широкий асортимент виробів відрізняється рядом особливостей:

  • наявність кількох серій;
  • зручність монтажу пристрою;
  • простість введення в експлуатацію;
  • безпроблемне використання в режимах навантаження;
  • доступність для споживача.

Таке обладнання відкриває додаткові можливості комунікації, дає можливість підключення до сучасних систем керування.

Як працювати з нами

Якщо ви вперше відвідали наш інтернет-магазин, уважно ознайомтеся з найменуванням товару та його характеристиками, у нас є запобіжники та стаціонарні автоматичні вимикачі. Для отримання порівняльної, уточнюючої та додаткової інформації, повного опису товару, особливостей його монтажу та експлуатації звертайтесь до менеджерів за вказаними телефонами або формою зворотного зв'язку. Для нас важлива ваша думка не менша, ніж професіоналізм співробітників компанії. Для закупівель оптом у нас діють спеціальні умови, завдяки чому кожен споживач отримує замовлення за комфортною ціною. Крім того, підтвердженням впевненості у високій якості частотних перетворювачів є наша готовність брати участь у тендерних постачаннях. Асортимент цієї групи товару регулярно оновлюється та розширюється. Це ідеальна можливість придбати перетворювач напруги з доставкою додому, підприємства або офісу на вигідних умовах.      

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.