(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бризговики

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У компанії «Івва Саплай» представлений широкий асортимент бризковиків, призначених для захисту автомобілів від бруду, каміння, різних пошкоджень. Даний компонент необхідний і навіть обов'язковий для всіх легкових автомобілів, адже всім відомо, що для повноцінної роботи автомобіля необхідна узгоджена робота всіх деталей, навіть найдрібніших і, на перший погляд, незначних. Отже, наш онлайн-магазин пропонує придбати оптом чи вроздріб якісні бризковики, які випускають світові виробники, які офіційно гарантують їхню надійність.

Купити універсальні бризковики

Додамо, що у Вас є чудова можливість купити універсальні бризковики хорошої якості за низькими цінами. Щоб краще розібратися, можна коротко перерахувати види бризковиків.

  1. Оригінальні бризковики. Їх встановлюють на автомобілі певних марок, які можуть бути гумовими, пластиковими та гумово-пластиковими.
  2. Універсальні бризковики.

У компанії «Івва Саплай» можна купити універсальні бризковики. Універсальність таких бризковиків полягає в тому, що їх можна встановити на автомобілі різних моделей: вітчизняних та імпортних виробників. У комплект з цією продукцією входить і так звана таблиця відповідності. У цій таблиці є перерахування марок машин, куди їх можна поставити. Розмір таких бризковиків, безумовно, універсальний.

За місцем встановлення можна диференціювати бризковики на передні та задні. Особливість передніх бризковиків полягає в тому, що вона обгортають машину від попадання, бруду, пилу та каміння. А відмінністю задніх бризковиків є те, що вони виступають якимось засобом захисту автомобілів, які їдуть позаду Вас.  

Додамо, що у Вас є чудова можливість купити універсальні бризковики хорошої якості за низькими цінами.

Купити автомобільні бризковики Ви можете у нас за найдоступнішими цінами. У нас   є чудова можливість придбати автомобільні бризковики високої якості. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині домкрат або автомобільні пуско-зарядні пристрої​​.  На складі є вся необхідна продукція, просто необхідно здійснити вибір за каталогом. Ми завжди дзвонимо своїм покупцям після оформлення заявки. Нашу компанію також відрізняє оперативність доставки по різних містах України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ). У разі виникнення додаткових питань, що стосуються технічних характеристик товару, сміливо можна дзвонити нашим менеджерам та консультуватися з ними. Ми завжди раді клієнтам і готові відгукнутися на їхні прохання. Природно, при покупці автомобільних бризковиків вигляд будь-якої машини стає цілісним та завершеним. Бажаємо приємних покупок в онлайн-магазині компанії «Івва Саплай».

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.