(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бокс для лічильника

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Прилади обліку електроенергії, а також інша модульна апаратура потребують створення особливого режиму, який забезпечить їх повноцінну та безпечну роботу залежно від призначення пристрою. Ми пропонуємо купити бокс для лічильника, міцний каркас якого захистить трифазний електролічильник від падінь та інших неприємностей, а сучасний дизайн дозволить встановити таке обладнання в інтер'єрі. будь-якого приміщення.

Бокс для лічильника купити в «Івва Саплай»

Обладнання захисту та автоматизації, корпуси, різноманітні аксесуари для монтажних виробів, кабеля, як правило, виготовляють компанії, які займаються випуском електротехнічної продукції. Тому, якщо ви хочете купити бокс для лічильника, вибирайте модель від виробника, який створював безпосередньо електролічильник. Це забезпечить максимальну сумісність пристрою та оболонки, підключення кабелів. При виборі варто звернути увагу на ступінь захисту коробки, який зазвичай варіюється в діапазоні від IP20 до IP65. Це пояснюється, зокрема, місцем та способом монтажу боксу.

За цим показником виділяються кілька типів:

  • вбудований;
  • накладний;
  • відкритий;
  • прихований.

Матеріалом сучасних моделей ящиків часто виступає пластик, який відрізняється стійкістю до високих температурних режимів, відкритого вогню, витримує вплив агресивних середовищ (кислота, луг, олії, солі), а також вологонепроникний і індиферентний до ультрафіолету. Такі корпуси конструктивно можуть бути цільними чи збірно-розбірними. Однак у ряді випадків електролічильники монтуються у розподільчий щиток поряд з іншим модульним обладнанням.  

Щиток електричний купити для приладів обліку

Такий спосіб захисту пристроїв можна назвати комбінованим, і він ефективний як при комплексному розміщенні різних електротехнічних пристроїв, так і при встановленні однотипних приладів з виведенням на кількох споживачів. Наприклад, купити електричний щиток зручно в багатоквартирних будинках, комерційних будівлях, на виробництві. У цьому випадку слід зупинитися на моделі, яка здатна обслуговувати трифазні або однофазні лічильники. Електрощиток можна купити як у пластиковому, так і металевому виконанні. Конструкції ящиків зазвичай передбачають наявність оглядового віконця, що полегшує зняття показань із засобів обліку. В цьому випадку немає необхідності щоразу відкривати бокс, тим більше якщо він додатково захищений спеціальними замками. Такий розподільчий щиток заощаджує час на обслуговування та залишає відкритим доступ до цифрового інтерфейсу.

Критерії вибору

Щоб купити електрощиток, потрібно попередньо визначити для себе кілька аспектів, які допоможуть зробити правильний вибір.

На якість та функціональність розподільчого щитка впливають:

  • виробник;
  • матеріал виготовлення;
  • спосіб встановлення;
  • технічні характеристики конкретної моделі;
  • кількість модулів;
  • розміри та конфігурація.

Щоб купити щиток електричний в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай», достатньо зайти в розділ каталогу, який відповідає призначенню товару. Ми допоможемо підібрати потрібну модель за ціною, що влаштовує вас, а також оформимо заявку з доставкою в населені пункти України. Якщо ви хочете захистити себе від ураження струмом, а обладнання від пошкоджень, купуйте електрощиток від виробника з ім'ям.   

 

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.