(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бокорізи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 7 моделей

В арсеналі будь-якого майстра присутній різноманітний інструмент, за допомогою якого оперативно і безпечно можна проводити електро-, слюсарно-і монтажні роботи. Деякі інструменти призначені для єдиної операції (наприклад, для перекушування дроту застосовують кусачки, для утримання дрібної деталі користуються плоскогубцями). Інші інструменти (пасатижі) мають універсальне призначення.

Компанія IVVA Supply займається реалізацією високоякісного обладнання та інструментів за цінами від виробника. Перед тим як купити плоскогубці, качконоси або інший слюсарно-монтажний інструмент, ми розповімо, які вимоги пред'являються до його якості та що враховують при виборі.

Плоскогубці, кусачки, пасатижі відносяться до класу шарнірно-губцевого інструменту. Їм зручно перекусити дріт або усунути ізолюючий шар з проводки. Конструкція інструменту проста: дві губки (губці), з'єднані шарнірно, переходять у ручки. Губці відрізняються на вигляд.

Види шарнірно-губцевого інструменту

  • Пасатижі. Застосовують для утримання чи затискання деталі. Універсальні губці можуть захоплювати як деталі, так і перекушувати провід.
  • Плоскогубці. Робоча поверхня губців у цього інструменту є пряма. 
  • Тонкогубці. Робоча частина тонка, пряма чи вигнута. Тонкогубці чудово утримують дрібні елементи.
  • Круглогубці. Мають круглі у перерізі губці. Закручують, випрямляють дріт, довгі та тонкі металеві вироби.
  • Кусачики. Губці плоскі та загострені. Працюють за принципом важеля.
  • Кліщі. Робоча частина інструменту коротка, ручки довгі. Губці напівкруглі, поверхня має невелику протяжність, може бути як плоскою, так і загостреною.

Як купити якісні плоскогубці, бокорізи чи качконоси?

Хоча конструкція інструменту єдина для всіх видів, вони значно відрізняються в ціні. Вартість інструменту залежить від матеріалу. При виробництві губців недорогих побутових пасатижів використовують інструментальну сталь. У якісному професійному інструменті виробник використовує сплав хрому, ванадію або молібдену. Склад металу – не єдиний показник якості. Зовнішня та осьова деталі інструменту мають бути однаковою твердості, тільки тоді шарнірний механізм буде довговічним. Для цього при виробництві застосовуються спеціальні технології обробки матеріалу: крім звичайної температурної обробки, губці та ріжучі кромки загартовують високочастотними струмами. Також важлива якість антикорозійного покриття. Наприклад, воронений сталевий інструмент боїться вологи. Якщо ви плануєте застосовувати плоскогубці за умов підвищеної вологості, краще купити хромований бокоріз. За бажання можна купити плоскогубці або качконоси з цинковим покриттям. Рукоятки слюсарно-монтажного інструменту «одягають» у пластик. Їх покриття може бути однокомпонентним, ергономічним або електроізоляційним. Вставки з гуми зручні, проте такі ручки чутливі до хімічних речовин. Надійність кріплення також має важливе значення. Вставки в недорогих моделях зазвичай садять на клей, що практично і не довговічно. Рукоятки якісних інструментів фіксують за допомогою температурної усадки або закріплюють за допомогою штифтів. 

У нас придбати якісний професійний інструмент оптом і в роздріб просто. У каталозі інтернет-магазину IVVA Supply представлені моделі з різними характеристиками, як універсальні, так і вузькофункціональні. Ви також можете придбати матрицю для обтиску ізольованих гільз або ізольований інструмент. Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть купити качконоси, пасатижі або плоскогубці на привабливих умовах. Ми реалізуємо інструменти за цінами виробника та з офіційною гарантією. Отримати інструмент можна будь-яким зручним способом: самовивозом зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою. Ми доставляємо оптові та роздрібні партії товару за короткий термін до всіх міст України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська тощо.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.