(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бойлери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Наближається весна і все частіше виникають проблеми з гарячою водою. А в деяких регіонах вона взагалі відсутня, що завдає безліч незручностей. З цих причин багато хто замислюється про покупку водонагрівача, популярного пристрою, який забезпечує цілодобову подачу гарячої води. До таких пристроїв належать системи накопичувальної та проточної конструкції.

Принцип роботи та конструкція бойлера

Накопичувальні системи називають бойлерами. Це ємність з нержавіючої сталі об'ємом від 30 л до 500 л, всередині розташовується один або кілька електронагрівальних елементів – ТЕНів. Є водонагрівачі, де енергоносієм є газ, вони оснащені газовим пальником, розташованим безпосередньо під баком. Бойлери, накопичуючи воду, нагрівають її до встановленої температури, зазвичай до +70 градусів. На це потрібен час, але завдяки теплоізоляційній поверхні бака вода залишається гарячою протягом тривалого періоду. Після того, як воду з бойлера починають використовувати, вона через забірний патрубок надходить у бак і знову гріється до заданої температури. Можна купити водонагрівачі різних виробників і моделей, вони відрізняються по компонуванні, розміщенню вхідного та вихідного патрубка, контрольного пристрою або автоматики. Але конструкція у всіх єдина і складається з:

 • корпусу;
 • бака з анодом та нагрівальним елементом;
 • шнур живлення;
 • термоізоляційного матеріалу;
 • забірного патрубка;
 • патрубка подачі холодної води;
 • повітряного клапана;
 • температурного датчика.

Види бойлерів

Накопичувальні бойлери бувають:

 • закритого вигляду (напірні);
 • відкритого вигляду (безнапірні).

Закритий водонагрівач забезпечує подачу гарячої води одночасно в кілька водорозбірних точок. Тобто, якщо потрібна подача води у ванну кімнату та на кухню, вам необхідний напірний бойлер. Ціна водонагрівача відкритого виду значно менша, оскільки цей бойлер забезпечує лише одну точку. Незважаючи на це, такі моделі популярні у селищних районах та місцях, де слабкий тиск у водопроводі або він відсутній.

Також можна купити накопичувальний бойлер вертикальний або горизонтальний, з електричним або механічним керуванням.

Види ТЕНів

Всі бойлери відрізняються за видами та кількістю нагрівальних елементів. ТЕНи бувають «мокрі» та «сухі». На звичайному «мокром» Тене з часом утворюється накип, що значно знижує його нагрівальну здатність. Хоча ціна на бойлер з «сухим» ТЕНом вище, такий нагрівальний елемент довговічніший: не схильний до утворення накипу, оскільки розміщується в спеціальній трубці і не контактує з водою. Кількість нагрівальних елементів буває від 1 до 6. Наявність 2 ТЕНів в бойлері потужністю в 2 кВт дозволяє використовувати водонагрівач в режимі економ-нагріву (PowerProf): на першому режимі бак використовує приблизно 800 Вт електроенергії, на другому – 1 200 і на максимумі — 2000.

Що потрібно знати під час вибору бойлера

Якщо ви вирішили купити водонагрівач, потрібно врахувати наступне:

 • накопичувальний бак закритого типу вимагає тиску від 6 атмосфер;
 • при високому рівні забруднення води потрібно встановити фільтр до вхідного патрубка;
 • багатолітражний накопичувальний бак має значні габарити і для його розміщення потрібен простір.

Хочете купити бойлер, якісний та довговічний? 

Інтернет-магазин пропонує безліч варіантів накопичувальних та проточних водонагрівачів від виробника, які відрізняються за обсягом, потужністю та функціоналом. Ви також можете купити нососи водяні або насоси для систем водопостачання у нашому інтернет-магазині. Наш каталог містить фото, опис та технічні характеристики, що значно спрощує вибір бойлера. Наші ціни є більш ніж демократичними, тому ви обов'язково знайдете бойлер з потрібними характеристиками, який відповідає вашим фінансовим можливостям. На кожен із бойлерів офіційно оформляється гарантію. Купивши у нас бойлера оптом зі складу, вас не повинні хвилювати проблеми з доставкою: кур'єрська служба привезе водонагрівачі за вказаною адресою. Ми доставляємо товар по всій території України: в Одесу, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші міста.

>

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.