(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бинти еластичні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для тих, чия діяльність пов'язана з травматологією, флебологією, косметологією, спортивною медициною, ортопедія, а також представникам діагностичних центрів, лабораторій та приватним замовникам наш онлайн-магазин пропонує кращі умови для придбання еластичного бинту від виробника. У нас ви знайдете тільки той товар, який затребуваний на медичному ринку та отримав безліч позитивних відгуків споживачів. При цьому ціна еластичного бинту відрізняється помірністю, так само як і ціна електродів для кардіомоніторингу, а при закупівлі оптом юридичні особи мають можливість додатково її знизити .

Класифікація медматеріалу 

Медичні вироби цієї групи допомагають зафіксувати пошкоджений суглоб, зменшити навантаження на сусідні, знизити больові відчуття та ризик виникнення варикозного захворювання, а також набряклості. Однак перш ніж купити еластичний бинт, необхідно ознайомитися з їхньою класифікацією та зробити правильний вибір.

Класність продукції за ступенем розтягування:

  • короткі – коефіцієнт розтягування трохи більше 70%;
  • середні – показник подовження від 70% до 140%;
  • довгі – розтяжність перевищує 140%.

Відповідно до цих класів формується і ціна на еластичний бинт. А асортимент компанії «Івва Саплай» складається з продуктів, які виготовляються за новітніми технологіями та використовуються практично універсально.

Бінт еластичний купити за 4 кроки

При відвідуванні нашого інтернет-магазину вам не доведеться витратити багато часу на вибір та замовлення медматеріалів, у нас дуже широкий вибір хірургічних кліпертів. Достатньо зайти в потрібний розділ каталогу, вивчити список найменувань та характеристики товару, натиснути кнопку «Купити» та оформити заявку. На еластичний бинт ціна може змінюватись і з урахуванням побажань клієнта. Ми готові по телефону обговорити це питання і дійти взаємовигідного вирішення.  

Самофіксований бинт Кобан

Лідером продажів у нас є сучасний бинт, до складу якого входять нетканий поліестер і спандекс. Як захисне покриття використовується полімерна речовина, створена на основі латексу. Тому при застосуванні бинта забезпечуються не тільки фіксація на тілі та потрібний ступінь компресії, а й аутоадгезивність, тобто самозчеплення.

Пріоритетні властивості Coban:

  • самоскріплюючий (без додаткових липучок, застібок та заклепок);
  • підвищена вологонепроникність;
  • повітропроникність за рахунок пористої фактури;
  • надійна фіксація (відсутність скручування та сповзання);
  • не прилипає до шкіри та одягу;
  • не викликає роздратування.

Купити такий еластичний бинт можна різних кольорів. Термін придатності виробу становить 2 роки. Офіційно виробником надано гарантію.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.