(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Бінти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

При наданні першої допомоги та лікуванні хронічних захворювань у багатьох випадках виникає необхідність користуватися бинтами. Купити медичний бинт або еластичний бинт не складає труднощів, проте не всі реалізатори подібної продукції можуть запропонувати дійсно якісний товар, який відповідає всім критеріям, споживачам. При цьому ціна на бинт значно коливається в залежності від виробника, набору характеристик, супутніх сертифікатів якості.

Бінт медичний купити вигідно

Наш онлайн-магазин пропонує бинт стерильний за договірною ціною, що складається з кількох показників:

  • тип товару;
  • його характеристики;
  • обсяг замовлення;
  • терміновість.

Для того, щоб стати нашим постійним покупцем в Україні, достатньо зробити замовлення і переконатися, що ми повністю виконуємо взяті на себе зобов'язання. В результаті, щоб купити медичний бинт, вам не доведеться більше витрачати свій час на пошук надійного постачальника. Наша співпраця буде взаємовигідною, оскільки компанія «Івва Саплай» надає можливість робити комплексні замовлення оптом.    

Характеристики виробів

На нашому ресурсі завжди представлений різноманітний асортимент, який відрізняється низкою переваг:

  • екологічна чистота, що регулюється відповідними стандартами;
  • відсутність у складі хлору;
  • високий ступінь абсорбції;
  • гіпоалергенність.

На бинт стерильний ціна відрізняється демократичністю. При цьому щільність плетіння марлі та скручування полотна, а також акуратність крайового зрізу вказують на високу якість товару. Розривне навантаження і капілярність відповідають вимогам ДСТУ. Медматеріали при доставці знаходяться в індивідуальній упаковці, що не промокається, транспортування оптового замовлення проводиться в гофрокартонних коробах. Дізнатися ціну на бинт та умови постачання можна у менеджера.

Який компресійний бинт купити

Для представників бізнесу, у тому числі спортивного, і приватних клієнтів у нас є вигідні пропозиції купити компресійний бинт різних розмірів для профілактики та лікування травм кінцівок. Такі вироби не тільки фіксують пошкоджені ділянки, але й знімають додаткове навантаження на суглоби, зігрівають, усувають запалення, знижують ризик розвитку ускладнень. Доставка в Одесу, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші міста будь-якої кількості медматеріалів, та хірургічні кліперти в тому числі, за комфортною ціною на бинт здійснюється у максимально стислий термін. При цьому ми додатково пропонуємо купити компресійний бинт за попереднім замовленням, якщо потрібного типу виробу або його обсягів немає в даний момент в наявності. У нас можна придбати еластичну продукцію різної розтяжності та класу компресії, що обумовлює відповідно і ціну стерильного бинту.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.