(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Автомобільні пуско-зарядні пристрої

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Всі автомобілісти знають, що акумулятор будь-якої машини заряджається в момент руху автомобіля або за допомогою роботи генератора. Однак у сильні морози або коли машина тривалий час, не діючи, стоїть у гаражі, можуть виникнути труднощі, і двигун не запуститься. Ще однією причиною може стати збій у роботі самої батареї, і, як наслідок, двигун не запуститься.  Отже, якщо батарея розрядилася, Вам терміново знадобиться пуско-зарядний пристрій.

Зарядний пристрій автомобільного акумулятора купити за доступною ціною

За допомогою зарядного пристрою для автомобільного акумулятора можна легко і просто зарядити батарею. Цей пристрій не відрізняється великою вагою. Заряджання батареї походить від електромережі 220 вольт. Саме тому якщо Ваша батарея розрядилася, зарядний пристрій – справжній скарб для будь-якого автолюбителя.

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора купити можна в компанії «Івва Саплай». Наша фірма офіційно пропонує великий асортимент таких обладнання від виробника за дуже вигідною ціною.

Пуско-зарядний пристрій купити у нас можна різних видів. Покупець може вибрати собі відповідну модель, попередньо поспілкувавшись у разі потреби з нашими консультантами. Всі зарядні пристрої умовно можна поділити на такі види:

  • Зарядно-передпускові пристрої
  • Зарядно-пускові пристрої

Завдяки першому виду можна зарядити акумулятор за певний проміжок часу. А за допомогою другого пристрою – ndash; зарядити батарею та завести машину. Другий вид пристроїв дуже популярний і необхідний для водіїв.

Пуско-зарядний пристрій купити можна для будь-яких машин: легкових, вантажних, навіть для водного та сільськогосподарського транспорту. Такий зарядний пристрій можна застосовувати для двигунів, що працюють на бензиновому та дизельному паливі. Ваш автомобіль може продовжувати роботу, навіть якщо акумулятор повністю розрядився. Це друга важлива перевага таких зарядних пристроїв.

Автомобільні зарядні пристрої також можуть бути імпульсними та трансформаторними. Перші дуже компактні, а другі за розміром трохи більші за імпульсні пристрої.

Всі моделі, представлені в нашому каталозі, відзначені гідними показниками якостями та приємною вартістю.

Наша компанія гарантує оперативну доставку товару в будь-який район Одеси, а також прийом замовлень здійснюється з доставкою по всій Україні (Львів, Харків, Дніпропетровськ).

Автомобільний зарядний пристрій можна купити не тільки в роздріб, а й оптом. Наша продукція відрізняється високими технічними показниками, і ціни на товар виявляються прийнятними для покупців.

При купівлі автомобільного зарядного пристрою слід звернути увагу, який тип зарядного пристрою підходить Вашому автомобілю. Така інформація зазвичай вказується у паспортних даних пристрою. Якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо технічних характеристик автомобільних зарядних пристроїв, зв'яжіться з нами. Фахівці готові завжди допомогти у виборі відповідної продукції з урахуванням побажань клієнта. Ми маємо дуже вигідні ціни, які завжди радують наших покупців.

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора купити високої якості можна у нас, адже автомобільний зарядний пристрій – мрія будь-якого автомобіліста. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині троси буксирувальні або автомобільні насоси, компресори.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.