(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Автомобільні насоси, компресори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Всі автовласники знають, що автомобільний насос – невід'ємний елемент будь-якого транспортного засобу. У зв'язку з цим компанія «Івва Саплай» пропонує широкий перелік насосів та компресорів.

Насос автомобільний купити

Незважаючи на той факт, що на сьогоднішній день досить багато шиномонтажних майстерень, за допомогою яких водії часто і звертаються, автомобільні насоси не втратили своєї популярності і в разі непередбачених обставин наявність автонасосів дуже доречні.

У нашому інтернет-магазині можна дуже просто купити автомобільний насос. Для цього досить просто вибрати певний товар, скориставшись каталогом, та оформити замовлення. Наші фахівці завжди допоможуть підібрати потрібний автомобільний насос, беручи до уваги побажання клієнта. Оплата провадиться зручним для споживачів способом з доставкою по Україні (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ).

Купити компресор для авто

Зараз на ринку представлена ​​неймовірна різноманітність різних моделей насосів. Така величезна кількість здатна дезорієнтувати споживача. Щоб легше зробити вибір, необхідно обговорити деякі деталі.

Пристрої для накачування шин умовно можна розділити на дві групи:

  1. Механічні насоси
  2. Електричні компресори

Використання механічного насоса передбачає необхідність зробити фізичну дію. Такі автомобільні насоси бувають двох видів: ножні та ручні насоси. Незважаючи на те, що необхідно застосувати фізичне навантаження, використовуючи дані види насосів, у них є свої незаперечні переваги: ​​вигідна ціна, невигадливість конструкції, а також невеликий розмір. Електричний насос не потребує фізичних зусиль.

Автокомпресор купити за низькою ціною

Якщо Ви все-таки вирішили автокомпресор купити, наші фахівці рекомендують перед тим, як оформити замовлення, ознайомитися з технічними характеристиками даного пристрою, а потім усвідомити для себе такий момент: цей пристрій буде застосовуватися тільки з метою накачати шини або виконуватиме й низку інших дій.

У компанії «Івва Саплай» ви маєте унікальну можливість автокомпресор купити за дуже хорошими цінами від надійних виробників, репутація яких бездоганна і не викликає сумнівів протягом багатьох років.

Купити автомобільний компресор у нас

В даний час купити автомобільний компресор можна двох видів:

  • Поршневий, що відрізняється високою потужністю та тривалим терміном експлуатації.
  • Мембранний, який дуже рідко виходить з ладу.
Відзначимо, що купити автомобільний компресор високої якості можна як оптом, так і в роздріб. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині автомобільні килимки або ланцюги протиковзання​​​. Наша компанія офіційно працює зі світовими виробниками та надає гарантію на всі предмети торгівлі. На складі підприємства є всі необхідні товари, а для постійних клієнтів передбачено систему знижок.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.