(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Автоматичний полив

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Як приємно дивитися на насичено запашну всіма запахами і фарбами навіть у найспекотніші літні дні і доглянуту ландшафтну зону! Адже щоб досягти цього, достатньо купити систему автоматичного поливу, яка суттєво економить ваші сили та час, а також витрати води. Незалежно від її типу – дощувальне або краплинне зрошення – ви отримуєте очікуваний результат.

Хочете переконатися в цьому? Купуйте систему автополиву зі складу у Львові у нашому магазині. Ми працюємо з постійними постачальниками, які знають, як задовольнити будь-який попит. Ми підберемо та запропонуємо обладнання, виходячи з розмірів, форми присадибної ділянки, особливостей її розміщення та структури ґрунту. Щоб якісно виконати автоматичний полив, потрібно купити лише те, що підійде саме у вашому випадку.

У нас ви знайдете за оптимальною ціною також різні комплектуючі, які допоможуть удосконалити наявний садовий інвентар: датчики вологості, клапани і регулятори, шахти, коробки для них, таймери та інші корисні пристрої. Яка б у вас не була система поливу, купити по зручному каталогу для її обслуговування найефективніші в експлуатації елементи завжди актуально. Тим більше, навіть при необхідності термінового ремонту в нашому онлайн-магазині оформити замовлення можна цілодобово.

Купити систему автоматичного поливу як альтернативу ручному

Згадайте, якими трудомісткими є заходи з поливу зелених насаджень ручним способом. До того ж неможливість правильно дозувати подачу води може пошкодити тендітну кореневу систему та стебла окремих рослин.

Купити автоматичний полив – означає убезпечити себе від такого негативу:

  • ненормованої витрати води;
  • неефективної тривалості поливу; 
  • нерегульованого циклу;
  • нерівномірного розподілу вологи по всій площі ділянки та її глибині.

Ми пропонуємо вам скористатися сучасним обладнанням та купити систему автополиву, на яку офіційно надається гарантія від виробника.   

Каталог автоматичного поливу в інтернет-магазині

Щоб придбана поливальна техніка працювала з максимальною продуктивністю, перед тим, як купити систему автоматичного поливу, складіть план її встановлення. Туди обов'язково повинні увійти такі пункти: схема ділянки, розташування джерела води, насоса і пульта управління. Грамотне проектування у поєднанні з професійним обладнанням, яке завжди можна знайти у нас, а також кваліфікований монтаж – це найкраще вирішення питання, що хвилює кожного власника ділянки. Вибирайте та купуйте автоматичний полив, який створить ідеальний мікроклімат без надмірних трудовитрат. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині крапельниці та насос.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.