(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Анкерні болти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Однією з найбільш популярних і надійно себе зарекомендували виробів кріплення щільних, твердих поверхонь справедливо вважаються анкерні болти. Придбати їх у нас від виробника, що гарантує фірмову якість, можна в асортименті залежно від нюансів ремонтно-будівельних робіт, що проводяться, а також використовуваних у процесі інструментів.

Вам залишається лише зробити правильний вибір моделі виробу, а для цього попередньо необхідно розрахувати величину навантаження на несучу конструкцію, на якій розташується кріпильний пристрій, силу тертя, умови експлуатації (перепади температур, агресивні середовища і т.п.). В іншому випадку можливе руйнування виробу за допомогою виривання або зрізу. Тому при виборі ми пропонуємо звертатися до наших менеджерів, які допоможуть визначитися з видом товару, а також проінформують, яка ціна на анкерний болт на сьогоднішній день актуальна.  

Анкерний болт купити згідно класифікації

Сучасний виробник випускає безліч подібних кріпильних деталей, що дозволяють надійно зафіксувати на несучій основі потрібну конструкцію. Завдяки особливостям пристрою анкерних пристосувань легко вирішити будь-яке завдання, що робить їх затребуваними на ринку.

У нашому магазині за помірною ціною анкерного болта можна придбати такі види:

  • розпірний (ударний) для роботи з бетонними поверхнями;
  • дворозпірний, з подвійною трубчастою втулкою;
  • виріб з універсальною гайкою різних діаметрів і довжини;
  • під шестигранник, який розташований на болті;
  • під хрестову викрутку.

Під замовлення у нас можливо купити анкерний болт з доставкою та інших існуючих модифікацій. При цьому весь товар виконаний із якісного матеріалу та офіційно сертифікований виробником. 

Вибираємо розмір пристрою

Незалежно від призначення виробу (загальне, посилене або каркасне) при придбанні слід приділити увагу його розміру. Зазвичай товар фірмової якості від виробника маркується на гільзі. При цьому перша цифра вказує на діаметр корпусу, друга – на розмір болта або шпильки, а третя – ; з його загальну довжину. Існуючі стандарти припускають модельний ряд по зовнішньому діаметру від 6 до 24 мм, а за загальною довжиною – ndash; 60-400 мм.

Ціна анкерного болта в нашому магазині залежить саме від цих параметрів. Ми забезпечимо постачання товару будь-якого обсягу у строго узгоджені терміни.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.