(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Анкера з підрізуванням

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для проведення ремонтно-будівельних робіт обов'язково необхідно мати певний запас витратних матеріалів та аксесуарів. У нашому магазині завжди є анкер з підрізанням зі складу в Одесі. Цей вид кріпильних виробів за принципом дії подібний до популярного клинового аналога, проте його доречно використовувати при роботі з твердими повнотілими матеріалами: бетоном, у тому числі в розтягнутій зоні, бутом, натуральним каменем тощо.

Ви можете за каталогом анкер з підрізуванням купити в інтернет-магазині як великим оптом, так і невелику партію. Весь товар пропонується від виробника, який офіційно гарантує його надійність та якість. Крім того, продукція пройшла тестування на розрахункові ударні навантаження та вогнестійкість. При цьому на анкер з підрізуванням ціна залишається оптимальною при будь-якій ринковій кон'юнктурі. Представлені у нас вироби дозволяють спростити монтажні роботи та надають додаткової міцності всієї конструкції.

Анкер з підрізуванням купити онлайн

Придбання кріплення в нашому магазині створює максимум зручностей, оскільки ми відправляємо замовлення в будь-який населений пункт, що обслуговується великими поштово-кур'єрськими службами. Вибираючи анкер з підрізуванням від виробника з великим досвідом виготовлення даної групи товару, ви отримуєте низку переваг:

  •  можливість його використовувати для невеликих міжосьових та крайових відстаней;
  •  відмінне рішення при малій товщині робочої поверхні за рахунок зручної глибини посадки;
  •  не потрібний для різання спеціальний інструмент;
  •  підходить для тріснутого бетону;
  •  є кілька різновидів, що розширює умови застосування.

Купити анкер з підрізуванням в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай» - це чудова можливість отримати безкоштовно кваліфіковану передпродажну консультацію та заощадити свої час та кошти. Ми будь-коли доступні для кожного з вас! Відвантаження замовлених анкерів з підрізуванням зі складу провадиться в стислий термін після внесеної передоплати. Під час доставки персональний менеджер контролює весь маршрут переміщення замовлення.        

Анкер з підрізуванням: ціна та якість

Представлена ​​провідними брендами товарна лінійка включає кілька версій кріплення. У нас ви можете придбати від виробника анкер з болтовою підрізкою, нержавіючий і з вуглецевої сталі. Кожен різновид має певні типорозміри та механічні характеристики, розрахований на рекомендоване навантаження. Залежно від цього моделі відрізняються вартістю.

Щоб зробити правильний вибір і купити анкер з підрізуванням з максимальною функціональністю в кожному конкретному випадку, достатньо зробити розрахунок на вирив і зріз. Для цього слід враховувати такі фактори, як міцність матеріалів, опір, товщина базової поверхні, вплив армування тощо. Анкер з підрізуванням від виробника на відміну від дешевих аналогів має всі плюси закладної деталі.

Фірмова якість кріплення дозволяє його використовувати не тільки при звичайних навантаженнях, але і динамічних: втомної, сейсмічної та інших. До того ж такі вироби характеризуються простотою монтажу, оскільки не вимагають додаткових пристроїв для утворення робочого матеріалу порожнини. У нас в інтернет-магазині анкер із підрізуванням купити вигідно, оскільки такий товар довговічний, може застосовуватись після демонтажу.

Вся продукція, за оцінками виробника, показана при проведенні особливо складних будівельних робіт: установці кран-балок, перекриттів, колон, важкого обладнання. Ми реалізуємо тільки найкраще, що сьогодні здатне запропонувати ринок. Купуючи зі складу анкер з підрізуванням, ви можете бути впевненими у належних умовах зберігання товару. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині анкерні шпильки a> або забивні анкери.

Ми готові виконати поставку будь-якого обсягу як на одноразовій, так і постійній основі. Працюючи з партнерами довгостроково, пропонуємо лояльну ціну анкера з підрізуванням. Пільгова програма дозволить вам отримати кріплення зі знижкою. Також ми є учасниками тендерних постачань. Якщо ви хочете подивитися кілька пропозицій, ми зможемо переконати у перевагах нашої. Купити анкери з підрізуванням в онлайн-магазині «Івва Саплай» - це швидко, безпечно та комфортно.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.