(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Анкера

Вибір матеріалу для будівництва та ремонту – процес копіткий і довгий. Анкери є одними з найпопулярніших кріпильних виробів, які виготовляються із високоміцної сталі. Вони легко і надійно з'єднують поверхні різної структури: бетон, цегла, пластик та ін. Купити анкери сьогодні можна не тільки на будівельному ринку, в гіпермаркеті, але і в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай». Придбання онлайн – це сучасний спосіб швидкої та зручної купівлі, причому виключно якісних товарів від виробника. 

Асортимент анкерів та їх характеристики

Наш інтернет-магазин пропонує зі складу купити анкера в широкій номенклатурній лінійці за ціною, доступною для всіх споживачів. При виборі деталей треба керуватися їх характеристиками та ступенем складності робіт, у яких вони застосовуються.

У каталозі можна знайти такі види кріпильних виробів:

  • Анкерні шпильки. Є стрижнем у формі циліндра, по всій довжині якого є різьблення. Використовуються для монтажу гладких та різьбових отворів деталей. 
  • Забивні анкери. Ця товарна група знаходить застосування у твердих конструкціях, що мають велику вагу. За допомогою подібних виробів встановлюють пожежні сходи та опори. На анкера ціна при цьому відповідає очікуванням споживачів.
  • Металеві анкери. Як правило, ними користуються під час проведення прихованого монтажу. Це ефективний елемент для створення надійної конструкції віконних рам, виготовлених із пластику або дерева.
  • Пластикові анкера. Часто використовуються для кріплення георешіток та інших геосинтетичних конструкцій.
  • Розпірні анкери. Відмінно підходять для роботи із щільними матеріалами (бетон, цегла тощо). Основний плюс: виріб має міцну сполуку, тим самим підвищуючи зносостійкість конструкції. У побуті застосовується для кріплення кронштейнів телевізорів, щитків освітлення. Ціна анкера даної категорії влаштує як роздрібних, так і оптових покупців.

Купити анкера без переплат

На нашому сайті представлені всі моделі анкерів. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині анкерні шпильки і забивні анкери​. Ми гарантуємо вам оперативне обслуговування та тільки найякісніший товар з доставкою з Одеси. Працювати з нами просто, зручно та надійно. Менеджери магазину за потреби нададуть додаткову інформацію, нададуть допомогу при виборі товару. Ми завжди можемо порадувати помірними цінами на анкера та гнучкою системою знижок. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.