(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Амперметри

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У процесі діяльності на промислових виробництвах, при будівництві та проведенні електромонтажних робіт, у автомобілістів, у наукових лабораторіях, конструкторських бюро і навіть просто в побуті виникає потреба в роздріб або оптом купити амперметр. Цей прилад для вимірювання сили струму сьогодні випускається в різних модифікаціях, тому виникає проблема не знайти його в магазинах, а зробити правильний вибір. Онлайн у нас ви можете підібрати, а у разі відсутності та замовити потрібну модель вольтметрів або мультиметрів, технічні характеристики, точність вимірювання та гарантія тривалої експлуатації якої підтверджуються офіційно фірмовим виробником. На амперметр ціна при цьому регулюється ринком і актуальна саме зараз. Однак ми завжди йдемо назустріч оптовим клієнтам, при постійній співпраці та при замовленні на тендерних умовах. Щоб дізнатися про пільгову вартість продукції, достатньо звернутися до наших менеджерів.    

Амперметр купити від виробника

Продукція, що реалізовується, поділяється на аналогову та цифрову, прямого і непрямого включення.

Аналогові моделі бувають:

 • електродинамічні;
 • магнітоелектричними;
 • електромагнітними;
 • феродинамічні.

Кожен з типів має свої плюси та мінуси, ціна амперметра в каталозі також коливається в залежності від набору корисних якостей.

Цифрові моделі

Останнім часом все більшої популярності набувають цифрові пристрої, створені на основі сучасних технологій. Купити цифровий амперметр – отже, отримати універсальний прилад із покращеними можливостями.

До його переваг відносяться:

 • компактність;
 • мала вага;
 • удароміцність;
 • відсутність впливу вібрації або струсу;
 • можливість застосування і у вертикальному, і в горизонтальному положенні;
 • похибка становить соті частки відсотка;
 • можливість використання в різних кліматичних умовах та температурному режимі;
 • не впливає на роботу атмосферного тиску.

Амперметр купити можна як для роботи всередині приміщень, так і для вуличних вимірів. При цьому є можливість електронні дані та їх зміни отримувати в автоматичному режимі, що створює додаткову зручність. У нас можна купити цифровий амперметр зі складу з доставкою незалежно від того, в якому населеному пункті України ви знаходитесь.

Тендери

Ми готові співпрацювати на тендерних умовах, оскільки повністю впевнені у високій якості товару, що поставляється. Ціна амперметрів – кращий індикатор їхньої затребуваності на ринку. Якщо ви хочете своєчасно отримувати брендову продукцію незалежно від моделі в потрібних обсягах, то вибирайте компанію Іва Саплай. У нас ви купите цифровий чи аналоговий амперметр, який забезпечить безпроблемну роботу компанії протягом усього експлуатаційного періоду.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.