(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Алмазні шліфувальні чашки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 7 моделей

Для проведення різних видів шліфувальних робіт у будівництві часто застосовують так звані алмазні шліфувальні чашки та круги, купити з доставкою які можна в нашому магазині. Подібні вироби на поверхні мають або повне діамантове покриття, або сегментне. Залежно від призначення та конфігурації вони між собою відрізняються розміром, формою, кількістю напилених ділянок і навіть об'ємом крупин кристалів алмазу. В результаті ви можете алмазне шліфувальне коло купити із заданими характеристиками: певною швидкістю шліфування, ресурсом, зносостійкістю та якістю результату. У нашому магазині є тільки фірмовий товар, який має високі експлуатаційні властивості, відрізняється надійністю та безпекою.

Купити алмазні шліфувальні чашки Hilti

Виробник з багаторічними інженерними розробками в цій галузі пропонує товар у двох типорозмірах. Це моделі, що мають діаметр 125 та 150 мм з посадковими отворами, відповідно, 22,2 та 19 мм. Перший вид орієнтований на спеціальне обладнання – DCG 125-S. При всій високій ефективності даної системи вона має вузьке призначення - для нерегулярного обдирного шліфування мінеральних матеріалів. Тому слід купувати алмазні шліфувальні чашки подібного виду тільки для побутового або нечастого використання. Для професіоналів Hilti передбачила модель діаметром 150 мм. Вона сумісна з машиною DG 150.

Плюси роботи системи:

  • невисока вібрація;
  • двошвидкісний редуктор;
  • оптимальний режим;
  • хороша продуктивність;
  • велика площа, що обробляється;
  • оперативна швидкість;
  • безпека.
За одну й ту саму одиницю часу така модель дозволяє виконати роботу більшого об'єму, ніж її 125-міліметровий різновид. При цьому якість результату виробів обох типорозмірів однаково висока.

Сфери застосування

Ми пропонуємо купити алмазні шліфувальні чашки за каталогом для широкого спектру діяльності. Їх можна використовувати під час роботи з натуральним каменем, цеглою, штукатуркою, бетоном. Незалежно від вибору ціна таких виробів відрізняється оптимальністю. Також ми готові розглянути ваші заявки на придбання алмазних шліфувальних кіл від виробника. Ви також можете придбати у нас обладнання для алмазного буріння та диски для циркулярної пилки. Фірмовий товар сертифікований, тому його експлуатаційні характеристики повністю відповідають заявленим виробником.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.