(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Алмазні відрізні диски

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 55 моделей

Ряд ремонтно-будівельних робіт неможливо уявити без використання алмазного інструменту. Однак під різний вид діяльності необхідно купувати відрізні алмазні диски певної конфігурації. Ми пропонуємо товар, який відрізняється високою функціональністю за рахунок фірмової якості, здатністю витримувати багаторазові цикли у роботі без зниження експлуатаційних властивостей. Продукція від виробника відрізняється надійністю та наявністю офіційної гарантії якості.

Переваги

Диски виготовлені із зносостійких алюмінієвих сплавів та нержавіючої сталі, додатково металева основа покрита спеціальним напиленням, яке посилює експлуатаційні характеристики витратного матеріалу.

Завдяки особливої ​​порошкової технології обробки пластин вони отримали такі переваги, як:

  • термостійкість – здатність витримувати нагрівання та перепади температур у процесі роботи;
  • підвищені ріжучі показники, що дозволяє застосовувати інструмент не тільки для різання, а й шліфування, заточування твердих поверхонь;
  • знижений коефіцієнт напруги втоми в товщі диска;
  • довговічність.

Компанія «Івва Саплай» пропонує на вибір продукцію, яка показана для використання у роботі з різними марками бетону, асфальтом та іншими складними поверхнями твердої структури.

Алмазні відрізні диски купити за каталогом

Залежно від призначення та конструкційних особливостей виділяються кілька типів інструментів, наприклад абразивні круги або алмазні шліфувальні чашки. Це можуть бути суцільні, сегментовані та комбіновані моделі, для кожної з яких існують свої обмеження. Наприклад, суцільні диски орієнтовані на мокре різання та відмінно підходять для керамічної плитки, мармуру або скла. Однак неперспективні для абразивних конструкцій із гострими поверхнями. Сегментовані моделі з діаметром пластин від 125 до 500 мм ефективні у ремонтно-будівельних, зокрема демонтажних та дорожніх заходах. Що стосується комбінованих пластин, то вони призначені як для сухого, так і для мокрого різання бетону, цегли та інших твердих матеріалів.    У нашому магазині ви знайдете і можете з доставкою купити алмазні відрізні диски для будь-якого виду діяльності, які відрізняються низьким показником стирання та сумісні з певними типами обладнання. Тому перед придбанням уточніть, для якого пристрою призначено обрану модель товару.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.