(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Алмазні бурові коронки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 88 моделей

Завдяки алмазним технологіям створені сучасні пристосування для ефективного та оперативного буріння стін, бетону, залізобетону, граніту та свердловин. Такі алмазні бурові коронки купити за каталогом можна у нас у магазині. Постійно є різні типи пристроїв, змінні модулі до них. Виробник на всю продукцію офіційно надає гарантію. Тому ви можете бути впевненими, що вироби мають високу продуктивність, надійність, зносостійкість, гарний експлуатаційний період.

Діамантові бурові коронки купити від виробника

При виборі товару необхідно враховувати потужність інструменту, умови роботи та структуру матеріалу, з яким доведеться працювати. Залежно від технічних характеристик коронки бувають:

  • малогабаритні (діаметр 4-12 мм);
  • середні (35-82 мм);
  • великі (150-400 мм);
  • надкрупні (400-1400 мм).
Крім того, в залежності від способу буріння виділяються пристосування сухого або мокрого типу. У першому випадку використовується ненаголошений спосіб, який захищає бетон від згубного впливу вібрацій у процесі роботи, а в другому – ndash; ударний. Якщо виникають труднощі з вибором виробу, звертайтесь до наших менеджерів, які поінформують за будь-якою моделлю інструменту, особливостями її обслуговування та наявністю на даний момент. Зі складу купити алмазні бурові коронки можна в узгодженій кількості з доставкою. Оптовикам надаємо пільгові умови придбання.

Переваги інструменту

До позитивних моментів роботи таких пристроїв відносяться:

  • високоточність;
  • мобільність;
  • функціональність;
  • швидкісні показники;
  • малошумність;
  • невибагливість.

Для того щоб забезпечити себе якісним інструментом, сьогодні не потрібно його довго шукати. У нас ви завжди знайдете затребувані на ринку моделі, які виготовлені із міцних металів та сплавів. Збільшити термін служби виробів можна за умови їх правильної експлуатації. При складанні пристрою уважно поставтеся до кріплення коронки та її розмірів. Якщо тип кріплення та установка не відповідають один одному, то можлива передчасна поломка інструменту. Вибирайте товар, який повністю сумісний з робочим обладнанням, наприклад, з коронками по дереву або коронками по металу. А ми при необхідності в цьому допоможемо. Купуйте алмазні бурові насадки, які створять вам максимум комфорту під час ремонтно-будівельних робіт.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.