(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Алмазне буріння

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 126 моделей

У нашому магазині завжди доступні для вибору в асортименті алмазні витратні матеріали та супутні аксесуари. Для того, щоб за каталогом купити алмазні коронки, адаптери або хвостовики для них, сегменти, змінні модулі або подовжувачі для бура, немає необхідності витрачати багато часу. Уся група товарів від відомого виробника зібрана в одному розділі. Купуючи для алмазного буріння інструмент у нас, ви заощаджуєте не тільки час, але й кошти, оскільки, по-перше, ми продаємо тільки якісні довговічні пристрої, а по-друге, при придбанні оптом є хороший шанс отримати фірмову продукцію за зниженою ціною. /p>

Обладнання для алмазного буріння: купити коронки за заданими характеристиками  

Сучасна ненаголошена технологія отримання гладких рівних отворів і виїмок в останні роки набула особливої ​​популярності. Це відбувається тому, що обладнання, що використовується, дозволяє досягти бажаного ефекту швидко, безпечно і з високою продуктивністю. До того ж пристосування для цього свердління надійні в роботі з особливо міцними матеріалами: бетоном, у тому числі армованою, цеглою, піноблоком, мармуром, штучним каменем, керамічними та іншими поверхнями.

Купити алмазні коронки зі складу в Одесі для ремонтно-будівельних робіт – означає отримати низку додаткових плюсів, серед яких:

  • оперативне різання;
  • безшумність;
  • відсутність пилу;
  • свердління отворів практично під будь-яким кутом;
  • відсутність сколів та тріщин у процесі роботи;
  • ідеальний по гладкості та точності отвір;
  • широкий діапазон діаметрів отворів.

Ми пропонуємо купити інструмент для алмазного буріння за ціною, яка відповідає його фірмовій комплектації, підтвердженій сертифікатом якості. 

Де рекомендовано застосування

Таке обладнання відноситься до категорії професійного. Тому його слід використовувати у тих випадках, коли робота інших пристроїв є недоцільною. Наприклад, без алмазного буріння не обійтися при демонтажі стін і перегородок, старих будівель або фундаментів, вирізанні отворів для дверей, ніш, арок і вікон, а також при різанні деформаційних або технологічних швів у різнотипних покриттях для підлоги. Поверхні, що мають велику товщину (більше 1 м), легко піддаються свердлінню завдяки передбаченим у конструкції інструменту особливо міцним алмазним коронкам, купити з доставкою які під будь-який вид роботи завжди можна в магазині компанії. Ви також можете купити у нас диски для циркуляційної пилки та долота.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.