(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Алюмінієвий кабель та провід

Ринок силового алюмінієвого кабелю сьогодні не відчуває браку в асортименті від виробника. Однак ми працюємо лише з перевіреними фірмовими постачальниками, продукція яких повністю відповідає чинним стандартам, що дозволяє нам встановлювати оптимальну ціну на товар, а споживачам уникати неприємних несподіванок під час монтажу та подальшої експлуатації. Виробник офіційно надає гарантію якості. Тому купити алюмінієвий кабель у нас. назавжди позбавити себе від «підводного каміння», що виникає при закупівлі несертифікованої продукції. Для постійних споживачів компанія «Івва Саплай» підготувала пільгову програму співробітництва, завдяки якій ви зможете придбати кращий товар за найбільш доступною ціною.

Кабельна продукція ВВГ

Купити кабель ВВГ з алюмінієвою житловою можна в різних модифікаціях. Технічні характеристики, які є в описі кожної одиниці товару, вказують на кількість жил у конструкції та розмір їх перерізу. Загалом така продукція застосовується для прийому та розподілу струму з робочою напругою в межах 660 – 1000 В та частотою 50 Гц. АВВГ має ізоляцію ТПЗ з ПВХ-пластику, марковану різними кольорами. Що стосується оболонки, то вона також виготовлена ​​із ПВХ-пластику. Число жил може досягати 5, а переріз кожної з них становить від 1,5 до 240 кв. мм. З побутовою метою кабель ВВГ купити рекомендується в модифікаціях перерізу жили від 1,5 до 6 кв. мм.       

До переваг кабелю відносяться такі його властивості:

  • витримує температурний режим від мінус 50 до плюс 50;
  • вологонепроникний;
  • стійкий до впливу агресивних хімічних речовин;
  • міцний на вигин та розрив;
  • термін безпроблемної експлуатації 30 років.

При необхідності купити кабель ВВГ або мідний кабель слід ознайомитися з особливостями його монтажу. По-перше, щоб уникнути розтріскування захисних оболонок без підігріву, він відбувається, якщо термометр показує не нижче мінус 15 градусів, по-друге, при повороті на 90 градусів радіус перегину кабелю повинен бути не менше 10 діаметрів перерізу.

Алюмінієвий кабель купити з маркуванням НГ 

У нас також можна купити ВВГНГ варіант, де кембрик відрізняється підвищеними показниками негорючості. Термостійкість захисних матеріалів дозволяє запобігти розповсюдженню пожежі при короткому замиканні електропроводки. Зазвичай така конструкція використовується при пучковій прокладці. Крім того, онлайн доступно купити ВВГНГ, у маркуванні якого додатково присутня буква «д». Це означає, що у складі ізоляції є добавки, що блокують виділення диму, що задушує. Завдяки низькодимності у разі займання люди не загинуть від ядухи. Удосконалений ВВГНГ купити рекомендується для широкого застосування у пожежонебезпечних та громадських зонах з великим скупченням людей. Це передбачається проектами сучасних споруд. Незалежно від того, який алюмінієвий кабель або кабель СІП купити вам потрібно, ми завжди надамо максимум інформації щодо модифікацій та наявності на складі, а також зробимо нарізку розрахункової довжини із доставкою.  

      

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.