(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Аксесуари

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 186 моделей

Аксесуари для модульної апаратури купити

Сучасна модульна апаратура відрізняється можливістю високотехнологічного монтажу, а також практичністю та безпекою при установці приладів. Подібна апаратура є широкою лінійкою обладнання, що застосовується в житловому, комерційному та індустріальному будівництві. Однак для того, щоб модульна апаратура служила довго та якісно, ​​а також для зручності користувачів, потрібно купити всі необхідні аксесуари для модульної апаратури.

На сайті компанії «Івва Саплай» представлений великий каталог аксесуарів модульної апаратури. Ви можете підібрати всі необхідні аксесуари та вибрати фільтр за фірмою-виробником, ціною, технічними характеристиками та іншими важливими параметрами.

Розглянемо, які можна придбати аксесуари для модульної апаратури:

 

  • Дистанційні розчеплювачі, які відключають пристрій на відстані;
  • Розчеплювачі мінімальної напруги  - захищають навантаження при падінні напруги, при цьому абсолютно безпечні і оснащені кнопкою аварійної зупинки. Розчіплювач – це електромагніт, який за допомогою важеля впливає на механізм відключення автоматичного вимикача;
  • Розчеплювачі максимальної напруги (оцінюють напругу між фазою та нейтраллю; у разі досягнення порогового значення перенапруги даний прилад роз'єднує модульні автомати або вимикач диференціального струму).;
  • Моторні приводи – призначаються для віддаленого керування (увімкнення/вимкнення) парного пристрою. Їх установка проводиться на фронтальній площині автоматичного вимикача, що сприяє надійному та жорсткому зв'язуванню механізму приводу та рукоятки вимикача;
  • Нейтраль з ручним управлінням (її призначення – вимірювання, причому нульовий провід повинен знаходитися в роз'єднаному положенні);
  • Шини для перехресного з'єднання – дають можливість підключення автоматів до різних типів провідників. Виконуються найчастіше з міді, кріпляться до клем зверху та знизу. Зверніть увагу на ідентифікацію фаз та відповідність вимогам щодо захисту від ураження електрострумом. Наша офіційна співпраця з фірмами-виробниками аксесуарів для модульної апаратури гарантує повну відповідність нормам безпеки.

Детально ознайомитися з виробниками аксесуарів для модульної апаратури Ви можете у нашому каталозі в інтернет-магазині компанії «Івва Саплай». Крім цього Ви маєте можливість зв'язатися з нашими співробітниками через зворотний зв'язок або по телефону, отримати детальні роз'яснення та висококваліфіковану консультацію щодо купівлі аксесуарів для модульної апаратури.

Компанія «Івва Саплай» надає можливість купити аксесуари для модульної апаратури оптом чи невеликими, роздрібними партіями. При цьому Ви можете самі вибрати спосіб оплати (готівковий, безготівковий, післяплатою) та доставки – ми робимо доставку по Одесі, містами України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська; а також Ви можете скористатися можливістю самовивезення зі складу в Одесі.

Наш каталог аксесуарів для модульної апаратури надає всю необхідну інформацію про характеристики від виробника,  технічні тонкощі та інші нюанси, що стосуються як модульної апаратури, так і аксесуарів для неї. Важливо пам'ятати, що аксесуари для модульної апаратури потрібно купувати лише відповідних фірм та характеристик. Так що перед тим, як Ви зберетеся купити всі необхідні аксесуари для модульної апаратури, неодмінно уточніть всі параметри апаратури або проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині автоматичні вимикачі або пристрої захисного відключення.

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.