(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Акрилові клеї

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 14 моделей

Дизайнерські рішення сьогоднішнього дня яскраво демонструють бездоганність стилю та виконання, а особливу увагу приділяють безпеці оздоблювальних матеріалів. Склополотно є якісним та комфортним матеріалом для ремонту офісних та житлових приміщень. Для підтримки переваг малярного склополотна необхідно приділити увагу вибору клею для його монтажу. Що потрібно знати, щоб купити клей для склополотна? Від виробника клей для склополотна надходить у вигляді сухої суміші та у готовому до застосування вигляді.

            При виборі клею для склополотна необхідно звернути увагу на такі параметри:

  • Можливість забезпечити необхідну температуру води та якісне розмішування для приготування клею, при неможливості цього краще придбати готову суміш,
  • Наявність у маркуванні продукції вказівки на антибактеріальні та антигрибкові добавки – це дуже важливо, оскільки придбання більш дешевих аналогів без цих добавок може призвести до зниження якісної експлуатації приміщень.
  • Кількість клею, необхідного для ремонту – характеристики виробника допомагають точно зробити розрахунок необхідного клею для склополотна.

Підвищені вимоги до безпеки матеріалів та екологічності обробки привертають увагу споживачів до такого виду клею, як акриловий.

Наша компанія приділяє підвищену увагу якості представлених у каталозі товарів. Саме тому на нашому сайті переважають перевірені вітчизняні та зарубіжні виробники чи офіційно представлені в Україні дилери. Акриловий клей користується популярністю завдяки наступним параметрам:

  • Стійкість до вологості – дозволяє використовувати акриловий клей і як герметик,
  • Відмінна розподільність по поверхні – швидкість монтажних робіт,
  • Водна основа – безпека використання та зниження вартості матеріалу,
  • Невисока ціна клею,
  • Наявність у складі двох компонентів з високим ступенем зв'язування поверхонь, адгезії – спрощує його використання і не потребує ретельної підготовки поверхонь.

Інформативний каталог сайту допоможе вибрати акриловий клей з оптимальними для вас параметрами.

Для склеювання таких специфічних поверхонь, як скло та метал, розроблені та успішно застосовуються спеціальні клеї, у нас є промислові клеї-розплави та анаеробні продукти. Вони допоможуть там, де неможливо виконати зварні роботи або закріплення деталей, що вимагає особливої ​​точності без погіршення міцності конструкції. Який клей для скла та металу купити? Зі складу ми готові доставити клеї для скла та металу, які дозволяють створити рівний шов, витримують високий тиск, не змінюють колір та забезпечують герметичність. Доставка здійснюється в Одесі, Харкові, Києві, Львові та Дніпропетровську.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.