(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Акумуляторні шуруповерти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 100 моделей

Шуруповерт, затребуваний інструмент, який потрібен не тільки будівельникам та представникам суміжних професій. Якщо захочете провести ремонтні роботи, зібрати шафу або повісити карниз. шуруповерт просто незамінний. Він здатний прискорити та полегшити робочий процес. Сучасний шуруповерт – універсальний монтажний інструмент, оскільки з його допомогою можна не тільки встановити кріплення, але й просвердлити отвір як у м'яких, так і у твердих матеріалах.

Купити акумуляторний шуруповерт за цінами від виробника мріє багато хто, проте вибрати інструмент не так просто. Перед покупкою шуруповерта необхідно уважно вивчити такі характеристики інструменту:

  • вид батареї;
  • швидкість обертання;
  • крутний момент;
  • наявність додаткових функцій.

Вигляд зарядного пристрою

Напруга та ємність батареї свідчать про тривалість робочого процесу шуруповерта. Існують інструменти із трьома типами акумуляторних батарей:

  • нікель-камдієвими;
  • нікель-металогідридними;
  • літій-іонними.

Перші акумулятори надійні, недорогі та енергоємні. Якщо правильно використовувати, вони витримують близько 1000 циклічних зарядок.  

Нікель-металогідридна батарея легка, володіє високою енергоємністю і стійкістю до механічних впливів. Заряджатися такий акумулятор близько 3 годин, у непрацюючому стані втрачає третину своєї зарядки. Оскільки батарея не переносить низьку температуру, шуруповерт не працює на морозі.

Літій-іонні акумулятори прості в обслуговуванні і володіють багатьма перевагами: швидкою зарядкою (до 40 хвилин), малою вагою та розміром, високою ємністю, малою саморозрядкою (до 7% на місяць) .

Швидкість обертання патрона та крутний момент

Якщо плануєте використовувати шуруповерт як автономний дриль, цей параметр має значення. Щоб інструмент виконував свої прямі функції – закручував гайки та гвинти, буде достатнім 400-550 об/хв. Для висвердлювання отвору швидкість обертання має становити близько 900 оборотів. Добре, якщо інструмент має дві швидкості. Перша використовується при закручуванні гайки, друга – для висвердлювання отворів. Ціна такого шуруповерта дещо вища.

крутний момент - показник сили, з якою інструмент загортає кріпильні вироби або висвердлює отвори. У побутових моделях цей показник може становити до 20 Н/м. У професійному інструменті крутний момент становить 100 Н/м.

Є моделі зі стандартними та швидкозатискними патронами. Останні вигідніші, тому що свердла або біти можна замінити за кілька секунд.

На що варто звертати увагу, перш ніж купити акумуляторний шуруповерт

Якщо хочете полегшити та прискорити роботу, вибирайте інструмент з додатковими функціями:

  • можливістю реверсу - без цієї можливості шуруповерт буде менш ефективним;
  • наявністю підсвічування - можна працювати на неосвітлених майданчиках, у темний час доби;
  • наявністю регулювання зусилля.
Сумка або кейс для перенесення інструменту також важливі, адже в комплекті з шуруповертом зберігаються набори насадок та акумулятор (іноді кілька). Два акумулятори – не розкіш, а можливість працювати, заощаджуючи час для підзарядки. Навіть побутові моделі – інструмент нелегкий, тому оцініть ергономічність. Якісні шуруповерти відомих та перевірених виробників зручно утримувати, вага їх збалансована. Купуючи інструмент, вибирайте модель, де можна регулювати момент, що крутить.

IVVA Supply: якісні шуруповерти за прийнятними цінами

Ми здійснюємо реалізацію обладнання та інструментів оптом і в роздріб. У нашому каталозі ви знайдете тільки якісні та надійні шуруповерти. Ми офіційно працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціни на представлений у нас товар низькі. Якщо не знаєте, який інструмент вибрати, ми підберемо потрібний шуруповерт, ціна якого є прийнятною. Придбати інструмент легко: оформіть заявку або передзвоніть. Ви також можете у нас придбати батареї та аксесуари і

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.