(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Акумуляторні лобзики

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 6 моделей

Лобзик – ручний, компактний та багатофункціональний інструмент. Оснащений пилкою, за допомогою якої виконується фігурне, поздовжнє або поперечне різання різних матеріалів.

Пилувати можна і пилкою, а іноді ножем. Тоді чому лобзик – Досить затребуваний інструмент? І на що слід звернути увагу перед тим, як купити лобзик?

У деяких випадках лобзик просто незамінний. Він швидко і акуратно випиляє заготовку зі складним контуром. З його допомогою точно та оперативно виконують кутовий розріз, нарізають різні заготовки, вирізають складний контур ажурних елементів декору та меблевих фасадів. Ріжуча пилка електролобзика закріплена одним кінцем, тому можна випилити отвір у заготовці, не порушивши зовнішній контур. Таким чином, лобзик, ціна якого доступна, універсальний інструмент з широкими можливостями.

Побутовий або професійний лобзик

За характером виконуваної роботи лобзики поділяються на:

  • Побутові. Не призначені для інтенсивного та довготривалого застосування, оскільки характеристики потужності невисокі. Але такий інструмент має невелику вагу, додаткові функції, яких немає у професійних лобзиках, а також доступні за ціною.  
  • Професійні. Зносостійкі, мають велику потужність, використовувати їх можна щодня та довго (8 годин на добу). За допомогою професійного лобзика можна обробити матеріал, який має значну товщину. Якісний професійний лобзик виготовлений із надійних матеріалів та спроектований таким чином, щоб інтенсивність вібрації була мінімальною.
Окремим сегментом у цій класифікації стоїть промисловий електролобзик, який є повноцінним стаціонарним верстатом, призначеним для виконання виробничих завдань. Має максимальну потужність та високий експлуатаційний показник. Промислова модель працює протягом 20 годин без перегріву, проте розмір її значний, як і ціна. Такий верстат-лобзик купують зазвичай у невеликі цехи або домашні майстерні.

Який краще лобзик купити: акумуляторний або електричний?

Залежно від виду електроспоживання (або його відсутності), лобзики бувають:

  • ручними;
  • мережевими;
  • акумуляторними.

Ручний лобзик складається з рамки та пили, натяг якої регулюється затискачами. Інструмент з такою конструкцією було створено у 1876 році.

Мережевий - живиться від електрики, мобільність його обмежена кабелем. Однак він, як і всі електроінструменти, має більшу продуктивність.

Акумуляторний - незалежний від електроживлення. Перед тим, як купити акумуляторний лобзик, вивчіть параметри батареї. Від її ємності залежить тривалість роботи.

Крім цього, лобзики відрізняються за конструкцією, проте чітко класифікувати їх за даним параметром складно. Моделі окремих виробників мають особливості. Існує класифікація лобзиків за формою ручок, які бувають двох типів:
  • D-подібні;
  • грибоподібні.

Інструмент з ручкою першого типу утримують однією рукою, це збільшує його маневреність та можливості.

Для роботи лобзиком з грибоподібною ручкою необхідна фіксація заготівлі, оскільки інструмент необхідно утримувати двома руками.  

Компанія IVVA Supply: якісне обладнання та інструменти за цінами від виробника

Потрібен якісний ручний, електричний або акумуляторний лобзик? Купити будь-який із цих інструментів ви зможете прямо зараз. У нашому каталозі представлені лобзики різних видів, характеристик і лише відомих і перевірених виробників. Тому ми гарантуємо, що придбаний у нас інструмент не вийде з ладу найближчим часом. Щоб ще більше убезпечити покупців, ми оформляємо офіційну гарантію на товар, придбаний оптом чи в роздріб. Купити акумуляторні лобзики за доступною ціною просто: заповніть форму замовлення або зателефонуйте. Менеджер компанії зв'яжеться із Вами для уточнення умов доставки. Ви також можете придбати акумуляторні шуруповерти і батареї та аксесуари. Отримати замовлення можна прямо на складі в Одесі або через кур'єра. Ми в стислий термін привеземо інструмент у будь-яке місто України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів і так далі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.