(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Акумуляторні гайковерти

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 18 моделей

Кожному чоловікові іноді доводиться зайнятися побутовими ремонтними роботами, відкрутити і закрутити гайку. Хтось раз на рік прикручує двері, що покосилися, а деякі змушені стикатися з ремонтом щодня, заробляючи на цьому. Наприклад, автомеханік постійно ремонтує автомобілі, крутить гайки. Для того, щоб зняти потрібну деталь, без гайкових ключів або викруток не обійтися. Але часто такі деталі встановлені у важкодоступному місці, а "дідівський". інструмент не здатний впоратися із завданням. Для економії часу придумано гайковерт.  

Принцип роботи гайковерта

Інструмент оснащений рукояткою та стволом, має механізм, який складається з двигуна, пружини та затискного патрона. При надходженні на двигун енергії патрон обертається і передає обертальний рух редуктору. Патрони мають діаметр ½, ¾, 1 дюйма. Інструмент із патроном меншого діаметра застосовують для виконання побутових робіт. Інші затребувані під час будівельних чи професійних ремонтних робіт.

Щоб інструмент успішно виконував свої функції, при виборі враховують його параметри: 

  • Потужність. Цей критерій впливає на функціональність. За допомогою професійної моделі з двигуном 1300 Вт можна зняти гайку з масивного колеса вантажівки або демонтувати будівельний кран.
  • Міткий момент. Важливий критерій, тому що при завищенні можуть бути небажані наслідки. Іноді автомеханік настільки затягне гайку, що автовласник не в змозі зняти колесо. Якщо ви плануєте використовувати гайковерт у приватному будинку, вибирайте інструмент з параметрами 160 Нм. Укладання рейок вимагатиме професійного апарату з крутним моментом 1000 Нм.
  • Обороти. Їх кількість впливатиме на швидкість роботи. В автомайстернях застосовують високоспритні гайковерти.
  • Вага. Важливий критерій: чим важчий інструмент, тим вища потужність.

Крім цього, апарати бувають ударними і ненаголошеними. Перші здебільшого застосовують професіонали. Ненаголошені гайковерти поширені в побуті.

Види гайковертів

Залежно від типу живлення, існують такі види апаратів;

  • Акумуляторні. Мобільні, дозволяють проводити роботи у важкодоступному місці, не залежать від електрики. Якщо плануєте купити акумуляторний гайковерт, окрім іншого, зверніть увагу на характеристику акумулятора. Показники напруги та ємності свідчать про продуктивність.
  • Електричні. Продуктивні гайковерти широко застосовуються в промисловості, машинобудуванні, на меблевих фабриках. Від акумулятора відрізняється більшою потужністю, але меншою мобільністю.
  • Пневматичні. Швидко працюють, відкрутити та закрутити гайку з його допомогою часу займе мінімум. Бувають у пластиковому та металевому корпусі. Останні надійніші, оскільки не перегріваються.
  • Гідравлічні. Така модель має колосальний крутний момент, який може досягати десятки тисяч Нм. Застосовуються на промислових та виробничих комбінатах, призначені для проведення робіт навіть на підводних човнах.
Для прийняття правильного рішення дамо кілька порад: вибирайте гайковерт, ґрунтуючись на власних цілях і завданнях. Чи плануєте використовувати гайковерт у приватному будинку? Купуйте акумуляторний інструмент. Чи є приватним підприємцем і збираєте меблі? Вибирайте електричну модель, потужну та продуктивну. Якщо ж вибираєте гайковерт для автомайстерні – пневматична модель буде оптимальною.  

У нашому каталозі ви знайдете тільки якісний інструмент відомих і перевірених виробників. Купити акумуляторні гайковерти можна прямо зі складу в Одесі, оптом або в роздріб. Якщо ви вагаєтесь з вибором, менеджери компанії дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть придбати апарат з потрібними характеристиками. Ви також можете у нас придбати акумуляторні кутошліфувальні машини і акумуляторні лобзики ​​. Ми оформляємо офіційну гарантію від виробника. Крім цього, у нас існує доставка в будь-яке місто України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська і так далі.  

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.