(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Абразивні круги

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 23 моделі

Абразивні круги здатні очищати поверхні від іржі, використовуватися для створення виїмок і пазів у різних матеріалах, різання металів, проте найбільш поширене їх застосування – для шліфування твердих поверхонь. У нас ви завжди можете підібрати за каталогом та купити абразивні кола від виробника. Такий товар пройшов заводське тестування та допущений до продажу, оскільки відповідає загальновизнаним вимогам щодо якості. Продукція, що ми пропонуємо, відрізняється не тільки якістю, а й асортиментом. Тут ви побачите моделі різних розмірів та конфігурації, які виготовлені під виконання певних завдань. Залишається тільки зробити правильний вибір під власні потреби і купити відрізне коло. Наші менеджери готові відповісти на всі питання та надати додаткову інформацію щодо особливостей цієї товарної групи.

Абразивні круги купити офіційно

Компанія «Івва Саплай» реалізує товар для безпечної роботи залежно від його призначення та моделі. Тому при виборі рекомендуємо дотримуватись кількох порад професіоналів:

  • Відповідно до маркування ознайомтеся, для якого типу обладнання призначений інструмент. Якщо потрібно відрізне коло купити для стаціонарних верстатів, то купуються одні моделі, а для побутового застосування інші.
  • Слід звернути увагу на показник зернистості. Зазвичай, вона позначається літерою F і має число від 4 до 1200.
  • Діаметр відрізного кола має діапазон 80-500 мм. Також потрібно врахувати сумісність діаметра отвору пластини з обладнанням.
  • Товщина кромки інструменту впливає на особливості його роботи та зношування. Купуйте коло відрізного складу в Одесі не універсального типу, а під конкретний вид діяльності, що продовжить експлуатаційний термін виробу.   
  • Швидкість обертання. Використовуйте лише ті моделі, які адаптовані до ваших цілей, не перевищуйте зазначені максимальні значення швидкості в процесі роботи.

Як зробити замовлення оптом

У разі якщо виникла необхідність купити абразивні круги у великій кількості, ви також подаєте заявку за вказаною формою або зв'яжіться по телефону з нашим менеджером з продажу. Ви також можете купити у нас алмазні шліфувальні чашки та інструменти для алмазного буріння. Для оптовиків у нас передбачено пільгову ціну, що дозволить вам придбати товар фірмової якості на вигідних умовах. До того ж, ми забезпечимо доставку замовлення в межах України.    

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.