(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог ABB

ABB Group — найбільший міжнародний концерн, який займається проектуванням, виробництвом та обслуговуванням електроустаткування. Автоматизація технологічного процесу, транспортування та розосередження електрики, створення інноваційних технологічних систем та обладнання - ось завдання, які успішно вирішуються компанією.  Продукція ABB, у тому числі представлена ​​в каталозі на нашому сайті офіційного представника, задіяна у нафтогазовій, нафтохімічній та нафтопереробній промисловості, у будівельній та транспортній, залізничній та енергетичній галузях. У кожній із цих галузей компанії, що у складі групи, займають лідерські місця виключно у першій трійці. Це відбувається завдяки роботі, спрямованій на підвищення якості продукції і на підтримку потужного бренду, який здатний забезпечити довіру покупців.  

У 2010 році було затверджено корпоративну програму розвитку групи, яка передбачала об'єднання продукції всіх компаній-виробників в єдиний абб каталог. Девіз концерну полягав у наступному: «Одна компанія - єдиний бренд». На практиці керівництво регулярно пускає з молотка підконтрольні, але безперспективні фірми абб Group і купує прогресивні компанії. Завдяки такому підходу та доступним цінам створено найпотужнішу корпорацію ABB, продукцію якої затребувано в багатьох галузях.

Історія бренду АББ

Юридично фірма створена в 1988 році, після об'єднання шведського підприємства Asea і швейцарської компанії ВВС. Однак історія формування бренду АВВ почалася задовго до цієї значущої події.  

У 1883 році Л.Фредхолм створив фірму Elektriska Aktiebolaget, що здійснювала виготовлення та реалізацію електрогенераторів та освітлювального обладнання. Через 7 років фірма об'єднується з Wenstroms & Granstroms Elekrtiska Kraftbolag, та новостворена компанія отримує назву Asea. Нова фірма розробляє систему передачі трифазного змінного струму, і з початку ХХ століття займається електрифікацією промислових і житлових об'єктів у всій Швеції. З 1980 року Asea входить до першої десятки провідних енергетичних корпорацій світу. До найважливіших досягнень фірми зараховують виготовлення штучних діамантів у 1953 році. А 1974 року каталог АВВ поповнився новітнім промисловим роботом.

Творцями швейцарського бренду ВПС є Ч.Браун і В.Бовери. Незабаром фірма стає першою компанією в країні, яка здійснює передачу змінного високопотужного електроструму на відстань. Наприкінці 1800 з виробничого конвеєра заводу ВПС випускається тисячна електромашина. У 1901 році компанія розробила першу в Європі турбіну, яка працює на пару. Крім цього, ВПС здійснює розробку інноваційних технологій у галузі електропередачі та проводить роботи зі встановлення першого з восьми генераторів на найбільшій електростанції на американському континенті.  

Бренд АВВ: ціна краща, якість відмінна

В даний час каталог абб представлений продукцією, що широко використовується в галузі енергетичного машинобудування та інформаційних технологій. Близько 40% заводів групи розташовано у Німеччині. Окрім цього, виробництва партнерських компаній та склади АВВ базуються у 100 країнах світу. З 2001 року акціями групи торгують найбільші фондові біржі Америки та Європи. АВВ тричі визнавалася компанією №1 з корпоративної стійкості згідно з індексом Доу-Джонса. Штат ABB Group складає близько 135 тисяч співробітників.

Крім виробництва і складів, ABB Group володіє власними дослідницькими центрами, де розробляються новітні технології. Результати розробки компанії покладено основою сучасного суспільства: високовольтні лінії передачі електроенергії, промислові двигуни і приводи, які у сфері альтернативної енергетики. Наприклад, у червні 2016 року АВВ уклала договір з влними Женеви на впровадження нової системи підзарядки електроавтобусів. 12 автомашин вже укомплектовано технологією підзарядки і ще 13 станцій вишиковуються вздовж автобана, що з'єднує передмістя з женевським аеропортом.

Продукцію АВВ купити за доступними цінами можна прямо зараз

Наш інтернет-магазин спеціалізується на постачаннях промислового та побутового обладнання всесвітньо відомих брендів, у тому числі торгової марки АВВ. Сайт офіційного представника IVVA Supply містить каталог АВВ, в якому представлена ​​наступна продукція, яку можна придбати зі складу:

Ви зможете вибрати та купити продукцію АВВ зі складу, оптом та в роздріб, з доставкою, за цінами від виробника та з офіційною гарантією. Якщо у вас є питання або ви не знаєте, апаратуру та обладнання з якими параметрами вибрати, напишіть або зателефонуйте нам. Менеджери нашої компанії проконсультують та запропонують обладнання з потрібними характеристиками та за прийнятною ціною. Товари абб купити у нас просто: оформіть заявку на нашому сайті офіційного представника та сплатіть замовлення. Можна отримати товар абб зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою, ціна на яку невисока. Ми доставимо ваше замовлення до будь-якого міста України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська і так далі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.